Přejít na výpis diskuzí

Blind Melon

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wooow Shannon

    Ahoj proč tu furt píšu enom já? To fakt nikdo neposloucháte Blind Melon? Shannon tak krásně zpívá, a tož vám o něm něco řeknu narodil se 26.září 1967 ve městě Lafayette, Indiana,USA. Z Lafayette pochází i jeho dobrý přítel Axl Rouse z Guns N´Roses a taky Izzy Stradlin´ taky z GN´R. Shannon tedy po "vzoru" Axla odjel do Los Angeles, kde založil Blind Melon. Tak to dnes stačí zas příště papa
  • Už je to fakt ....

    Tož děcka už je to fakt blbé! *7* ,že tu furt píšu jen já. Abych pokročila tak v českých stránkách jsem teda Blind melon nenašla, ale na .com jo, a tam většinou Shannona nazývají jako "Little Angel" a to souhlasím - jen se na něj podívejte a konečně sem někdo napište aspoň ten redaktor *4* to já teda jen tak, ale obsah stránky upřímně nic moc, vím toho teda o skupině mnohem víc než je zde. tak zas někdy a doufám, že mě překvapíte a napíšete d.
  • zase ¨já¨

    Dětska baví mňa to, takže se mě jen tak nezbavíte. *4* *14* No a když si ty moje vzkazy nikdo nečtete tak sem si je přečetla sama a VELICE se omlouvám, protože mám v druhém vzkazu chybu veliků a to že sem napsala Axl Rouse *13* místo Axl ROSE!!! že ano! A tak vám aspoň napíšu jednu příhodu, která se trošku vztahuje k B.Melon - to sem jednou byla v hudebním obchodě s cd a hledala sem tam Blind melon a kolem mě tam začal obcházet jeden mladík ale já sem furt byla u písmene B a tak sem ho tam nepustila no a on pak tedy šel k pultu a k mému překvapení se ptal na Blind Melon *14* tak to sem byla v šoku protože fakt neznám nikoho kdo by je poslouchal ale jelikož sem to prostě já tak sem se ho ani na nic nezeptala no a u pultu mu řekli že B.M. nemají tak mladík odkráčel a já taky. Ale jestli vás zajímá jak vypadal tak vypadal malilinko jak Shannon v době kdy měl ty nejkratší vlasy a bradku. Teda já osobně mám Shannonka nejradši uplně na začátku s dlouhýma vláskama. to pro dnešek stačí tak papa *4*
    • Re: zase ¨já¨

      Tak tento příspěvek je fakt děs a hrůza *9* a proto ho slavnostně vyhlašuju jako můj nejhorší příspěvek v histooorii *1* a proto doporučuji čtěte moje příspěvky s nadhledem neberte je tak vážně někdy je to totiž opravdu (zde důkaz)zmňata *1* *1* tak vás opět zdravím vaše lil čao *5*
  • A co SHANNON HOON!?????!!!!!!

    A co chudák Shannon Hoon, jak to že jste ho nenapsali jako zpěváka!!!! Vždyť všechny písně nazpíval on, např. No rain, Toes across the floor, Soup a další . TAk vás prosím, aby jste to opravili tu obrovitánskou CHYBU!!!!
  • pardon

    Pravím vám pardoon, ale taky jsem zdrcená jak ste mě tu odpálkovali s vašim ohodnocením, vím některé příspěvky bych nejradši neviděla, kdyby to tak šlo vymazat kurník šopa *9* *7* Nu což, a aby ste si nemysleli,že poslouchám jen B.M. tak moji oblíbení zpěváci jsou - tak Shannon Hoon,Axl Rose, Julian Casablancas z The Stokes, Jiří Schelinger, Nick Cave, Ville Valo - doufám že za villeho mě neostřelíte *1* ,pak taky Jim Morrison,, a ze zpěvaček: Janis Joplin, Pink, Amy Winehouse, Alanis Morissette, ... no a další, totˇ stručně tak papa lil
  • new album

    Ahojte všeci, slyšela sem nové písnicky blind melon s travisem a tož zpívá zajímavo, a písničky sů to dobré, třeba for my friend, ... a jiné nebo je zajímavé sledovat jak přespívává postupně všechny Shannonovy písně, třeba skinned *14* no nic tak já zas jdu tož sa mějte křásně *3*
  • kdo jiný

    Eště sem se chtěla zeptat, co znamenají ty známky na pravé straně, že by si to někdo faaakkkktttt přečetl??? a dal mi známku ??? to by bylo milé *3* tak ahoj
  • melounek

    Jo zase,ale dnes i něco o našich oblíbených Blind melon, patří do stylu alternativní muziky, což je velice chytlavý styl, např. píseň No Rain je tomu důkazem, tuhle píseń jsem od nich znala jako první, je taková vcelku veselá, takže mě ¨pak trošku překvapilo že ostatní písně už nebyly tak radostné na poslech, sice když u nich Shannona i vidím, tak vidím jak se směje takže v podstatě jsou veselejší, ale když je pak jen poslouchám tak jsou trošku smutné. ale co *4* stejně mám Blind Melon ráda, protože jsou jedineční a protně tak nějak jiní a taky hlavně kvůli Shannonovi. Jo a taky sem se dívala, že sem se nikdy moc nepodepsala, tak tady papa lil. *14*
    • Re: melounek

      Blbost NENÍ to smutné!!! to já sem tehdy byla jakási na houby, Blind Melon jsou skvělí, úžásní a dnes napíšu i veselí, a vše díky Shannonovi, kdyby tam nebyl tak nevím jestli bych je poslouchala, ale opět čtěte to s nadhledem. neodsuzujete, díky. ale aspoň jeden příspěvek od někoho by se hodil, ale vynechte přílišnou kritiku o tom že tu vlastně píšu jen já a tak dále napište mi radši něco co ještě nevím o Blind melon tak čao lil *4* *5*
  • narozeniny

    Shannon Hoon, dnes 26.září by měl 41let, tak mu přejem vše nej. *4*
  • dvd

    Škoda, že eště nemám to jejich DVD, hned bych si ho šla pustit, tak až si ho koupím, tak vám o něm něco napíšu, ale jestli ho tu už někdo má, tak prosím zdělte své bystré dojmy *1* tak papap lil *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit