Přejít na výpis diskuzí

Blue Effect

HUDEBNÍ SKUPINA 29.12.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KAREL
    V sestavě BE mi chybí Josef Kůstka, baskytara, housle a zpěv. Do BE přišel se Semelkou v sedmdesátých letech. Později byl kytaristou v Bacilech. Další jeho působení bohužel neznám, nějak se vytratil, ale ve své době to byl výborný a všestranný muzikant i rockový zjev( krásné dlouhé vlasy). Jeho basové sólo na Nové syntéze 2 zní dodnes impozantně. *4*
  • olda kellner

    Nevíte někdo něco o Oldovi Kellnerovi který s touto kapelou hrál v 80tých letech?
    • Re: olda kellner

      Taky bych o něm něco ráda věděla.
      • Re: Re: olda kellner

        Znala jsem Oldu velmi dobře.jenže v 85 roce jsem se odstěhovala do Holandska a i když jsem se po letech vrátila nikdy jsem o něm už neslyšela.Takže Oline ozvi se!!!!Minulost tě dohání!!:D
  • BE

    Borci!!! Moje nej... kapela. A to je mi "jen" 18...
  • Pro sběratele

    Ahoj, prodám LP desku "Nová syntéza 2". Deska je v bezvadném stavu a velmi málo hraná.
  • Blue Effect

    Dnes jsem opravil nástroj u Vlada Čecha z baskytary na bicí, u Davida Kollera jsem u zpěvu doplnil bicí a doplnil jsem Luboše Pospíšila, který ve skupině v letech 1988 až 1990 zpíval a hrál druhou kytaru. Tu dobu zřejmě mnoho zde diskutujících nepamatuje, ale bylo to krátce poté, kdy se rozpadla první sestava Pospíšilovy skupiny 5P. Tehdy Luboš Pospíšil a David Koller podpořili Radima Hladíka v jeho pokusu o znovuvzkříšení Blue Effectu. Z té doby pochází jeden singl, na kterém jsou písně Kampa a Úhel pohledu.
    • Re: Blue Effect

      Oprav si toho víc.Copak ti nic neříká jméno Jiří Kozel? Basáků tam máš jak nasr.. a toho prvního neznáš? A byl tam " poněkud " déle než Svoboda.
      Čau, když chceš o něčem psát, tak si taky o tom něco přečti, když jsi to nezažil!!!
    • Re: Blue Effect

      OK,ale pořád ti tam chybí zakládající člen BE,Miloš Svoboda,doprovodná kytara.Pravda,byl tam asi jen půl roku a odešel ke Golden Kids.Ale byl tamm!!!
  • Čech baskytaristou?

    Který neumětel proboha sestavuje tyto profily? Již první informace přímo bije do očí!!! Nazvat Vlado Čecha baskytaristou je pro fanouška Blue Effect asi takovým faux-pas, jako pro fanouška fotbalu nazvat Petra Čecha útočníkem! Každý přece ví, že to byl skvělý bubeník! *13*
    • Re: Čech baskytaristou?

      Asi nějakej amatér.A kde je beglajťák Miloš Svoboda,zakládající člen BE?
  • ARCHA

    Už vyšlo nové dvoj-DVD,myslím s názvem Archa?Mělo vyjít teď v únoru,pokud ano,kde jej můžu objednat a za kolik?Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit