Přejít na výpis diskuzí

Boney M

HUDEBNÍ SKUPINA 17.3.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • web

    www.boneymshow.cz
  • daddy cool

    Já je taky miluju, nejlepší je samozřejmě jejich pilotní singl "Daddy cool", jehož text je teda fakt výstižný. Poslouchám ho na mobilu pořád dokola. *14*
  • Boney M

    Ahoj mám problém potřebuju sehnat písničku od Boney M - Sun of Jamaica ale nikde sem ji nenašel tak bych se chtěl zeptat jestli vůbec existuje..! díky moc za odpověd piš te: jan.jandasek@seznam.cz
    • Re: Boney M

      Ahoj Jandyku, písničku Sun Of Jamaica určitě seženeš, ale pouze v případě, když nebudeš hledat u Boney M. Protože tento megahit z roku 1980 nahrála a nazpívala skupina Goombay Dance Band, která má na svém kontě další hity jako je Eldorado, Rain, Marrakesh, Seven Tears....
  • BONEY M live!

    přijedóóóu jupíí a zpěv naživo! Břeclav 20.6.09 *5*
  • Bobby Farrell

    Smutná zpráva.Zpěvák B.Farrell právě dneska ráno v Petrohradu zemřel na infarkt.
  • čau

    čau fanoušci tak co jaká písnička se vám od Boney M líbí nejvíc mě teda Daddy cool a Brown Girls *3* *3* *3*
    • Re: čau

      Boney M miluju, už pro to , že dělali v 70. letech to první disco, ktery se narozdíl od toho současnýho dance music, lišilo hlavně tím, že to všechno hráli lidi na skutečný nástroje!!!!! A hlavně ...moc pěkný melodický písničky.
  • boney m stránky

    fanoušci Boney M. mrkněte se na boney-m.ic.cz *14* *14*
  • vipadají jako afričane nebo američane *11* *11* *8* *7*
    • V"Y"padají ty vanovej odpade *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit