Přejít na výpis diskuzí

Bow Wave

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bow wave sou sráči

    bow wave sou největší sráči,nic jim neříká slovo ani flow,tudíš ani vám jinak by ste sem tohle nepsali,vždyť jich nechce ani česká scéna tak co......
    • Re: bow wave sou sráči

      Jeeeeeeeeeee promiň asi sem teď urazila tvoji oblíbenou skupinu Gipsy.cz to sou ty největší hovadiny nwm jak to můžeš poslouchat *9* to by mě zajímalo tak ti radim aby sis oblíbyl ňákej hip-hop jako Bow Wave ,PSH=Peneri strýčka Homeboye,Indy a Wich,Orion a neposlouchej ty sračky magore
    • Re: bow wave sou sráči

      Víš co ty inteligente vytři si prdel na Gipsy.cz to je hovadina.A neurážej Bow Wave sem zvědavá jestli by si byl schopnej něco takovýho jako Bow Wave složit ,ty chytráku.A jestli sis nevšim tak je česko přijalo *1* Sice se nereprezentujou ,ale maj úspěch jako kráva.Voni to nepotřebujou sou dobrý a všichni co je neznaj tak se vo nich dozvěděj páč se to šířííííííííí jako lavina.TAKŽE DRŽ HUBU IDIOTE
    • Re: bow wave sou sráči

      Kurva Kvaša zavři hubu.. Až ty prorazíš do hopový scény dej vědět,a nebuzeruj kokote!!!
    • Re: bow wave sou sráči

      jj maj na hovno flow ... asi nej flow má Strapo, Supa, DEIK a nebo Ego a Rytmus *4*
    • Re: bow wave sou sráči

      Tahni do prdele ty kokote...az udelas neco pro českou Hip Hopuvou scenu a tak neco rikej ale ted drž tu svoji zasranou hubu..a poslouchej si takovy sračky jako Gipsy,marpo a supercroo *16* *16* *8*
      • Re: Re: bow wave sou sráči

        supercroo???ty tvrdíš že supercroo sou sračky a bow wave sou nejlepší???si k smíchu!!!!to mě chceš třeba říct že nějaký Emsa je lepší než třeba hugo toxxx???bow wave sou prostě nuly,hip hop jim nejde,podle mě to co předvádějí ani hip hop není *16*
        • Re: Re: Re: bow wave sou sráči

          pravda je, ze se rozhodne neda srovnavat Bow Wave a Supercroo...je to neco uplne jinyho...
          btw: Bow Wave svoji hudbu jako hip hop ani neoznacujou....
  • Bow Wawe

    Byl jsem na jejich koncertu a jako fakt dost dobrý.Pozdravil jsem se i s Emsou a je fakt v pohodě. *3* *4* *3*
  • bow wave

    bow wave jsou super...asi moje nejoblíbenější skupina!!! *14* *14*
    • Re: bow wave

      moe taky *15*
      • ty woe

        Ty woe, toto není hip hop... qualite = Young Jeezy, eMeR, IdeaFatte, KF, Strapo, Zverina, Čistychov a ne nějaký " kytarový hiphop " *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit