Přejít na výpis diskuzí

Breaking Benjamin

HUDEBNÍ SKUPINA 30.6.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uplně super!!!

    Tak tohle je uplne ta nej kapela.Maji bozi pisnicky, jedna vedle druhy je poradnej narez.Ty jo bylo by super kdyby někdy přijeli do ČR.Jinak mě se z jejich songu líbí nejvíc The Diary of Jane, Rain, So cold, Breath, You,.. *14* *4* *14*
  • FEAR

    me se proste libi vsechny s tim nic neudelam *14* jinak lidi nevite kdy by mela priblizne vyjit dalsi CD ?
  • :)

    Já od nich miluju Forget It, ta je prostě nepřekonatelná *14*
  • :)

    tak tohle je pro mě ta nejluxusnější skupina co znám! co písnička to nádhera..já snad nic jinýho neposlouchám *5* a je sice těžký vybrat ale nejradši mám Breath,Sooner Or Later,Polyamorous,Wish I May...
    jinak taky bych byla ráda kdyby sem přijeli koncertovat ale nevim nevim jestly se toho dočkáme:(
    • Re: :)

      Hééj, já taky cu konzert *14*
      Ale z písniček žeru nejvíc: Breakdown, Until the end, Topless, Sugarcoat *1*
      • Re: Re: :)

        NEJLEPSI JE WISH I MAY *5*
      • Re: Re: :)

        zeru snad vsechny songy....tak muze jet lodí *1* *1*
    • Re: :)

      leda ,že by jsme Bena svázali a unesli :D má fobii z létání...a proto kapela nekoncertovala nikde jinde než v USA a Kanadě...
      • Re: Re: :)

        taky možnost:D joo táák strach z lítání..mno aspoň mám s Benem tohle společný:D
        docela by mě zajímalo jak to chtěj dělat dál,nemůžou celej život hrát v USA..ale jak to tak vidim nezbude nám nic jinýho než ho svázat a unýst *5*
  • hm :D

    koukám,že i na hřbitově je větší aktivita *1* nechtěl by mi někdo helfnout z webem ? chtěl bych udělat kompletně novej vzhled, ale nastoupil sem nedávno do práce na pozici projektanta a absolutně nic neztíhám...bylo by fajn kdyby někdo pomohl =)
  • ??!!??

    Proč se hádat... Jak 3DG tak i BB jsou úžasný kapely a už je jen o názoru jedince jaká kapela se líbí víc... A uznávám že BB je rozhodně tvrdší kapela než 3DG ale o 3DG bych zase v životě neřekl že je emo :/ a o komerčnosti bych tu nemluvil protože ani o jedné se pořádně říct že je komerční... Hanna FOntana je komerční ... a to je krapet rozdíl...
    • Re: ??!!??

      ses kokot *14*
  • Užasná skupina *14* milujem ich hudbu *14* *14*
  • OMG! toto je naj skupina *14* *14* strašne by som ich chcela vidiet naživo *1* *14*
  • nový web...

    Čus lidi *1* ,tak jsem koukal na net a není tam žádná pořádná česká stránka o BB ..pár jich tam je,ale to jsou takový rychlo zplácaniny..... takže sem vytvořil vlastní =) běží asi tejden a snažim se toho o nich sehnat co nejvic...tak kdyžtak se podívejte na můj web :
    http://www.breakingbenjamin.webgarden.cz/
    • Re: nový web...

      *3* supr web
      • Re: Re: nový web...

        mno dík *4* ,snažím se...ale štve mě ,že pořád nejsem zaregistrovanej pod seznamem...regnul jsem se asi před měsícem a pořád nejsem ve vyhledávači.... *9* jinak nemůžu se dočkat novýho alba *15* *15* *15*
        • Re: Re: Re: nový web...

          Bude nový album? *15*
          • Re: Re: Re: Re: nový web...

            bude,bude ... čti moje stránky a dozvíš se víc *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: nový web...

              Ok *3* .
  • Sooner.Or.Later

    tak tuhle partu doslova zbožňuju
    a kdyby tu měli koncert tak bych byla moc ráda *3* a z písniček mám nejradši:Breath,Skin,Had Enough a Forget It

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit