Přejít na výpis diskuzí

Bullet for My Valentine

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2.příspěvek tady:-)

    Bullet for my valentine jsou jedna z mých nejoblíbenějších kapel...Ale trochu mě zklamalo,že mají tak málo zaregistrovaných fanoušků a že sem nikdo nepíše...Mno jako dělejte s tim něco:-) *4*
  • tuck

    Bullet For My Valentine.. jsou nejlepší !! *14*
  • hmm

    zvlastni, vzdycky jsem myslela ze BFMV posloucha uz trochu jina kategorie než Muck bo ♥žeRu .. ale to me nikterak neovlivni, pač Bulleti jsou extra dobra groupa a navždy budou
    • Re: hmm

      naprostý souhlas
  • BFMV

    BFMV jsou good kapela.Mám je moooc ráda. *1*
  • bulleti:-P

    jako toto nejlepsi prosteeeee:-******nejvic je zeruuuuuu *14* *14* *14* na ne proste nikdo nema *8* *14*
  • Vrr

    Mohli by přijet do ČR *14* *14* *14* *14*
    • Re: Vrr

      Přijedou ;) Na Rock For People ;)
    • Re: Vrr

      To by mohli *1* a byla by to paráda
    • Re: Vrr

      Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e, len to Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Ja bych byl zoufaly a na dne *1* *1* *1* *1* *1*
  • .........

    Bullet for my valentine je upa Neeeeeeeej skupina....!Tak jesi chceš krytyzovat tak si to nech pro sebe!!!!!!!!!!!!!!! *3* *1* *1*
  • Pro fandy kapely

    Moje video :
    http://uk.youtube.com/watch?v=LpC F05Urcwg
  • jsou nejlepši

    Lidi meznate někdo nějakou skupinu podobnou ve stylu BULLET FOR MY VALENTINE, protože jsem si tento styl dost zamiloval
    • Re: jsou nejlepši

      Aiden ;) *3* *5*
    • Re: jsou nejlepši

      WALLS OF JERICHO Are the BEST
      In this moment,the agonist, Podle mě.
      jinak podobné stylem jsou
      Trivium,Silverstein,Dragonforce,The Bled
      Influences,In Flames, Machine Head,
      Killswitch Engage
      • Re: Re: jsou nejlepši

        *13* nn Machine Head jsou jiní hrají Heavy Metal toto je,ale BFMV a MH se nikdo nevirovná
  • hey

    jako tuto skupinu znám asi tak rok a stala se mojí nej *14* jejda jak já ji zbožnuju a je fakt velká škoda že se o nich moc nemluví ale jejich klip je v ,,pomeranči´´což mě příjemně překvapilo jejich nej písnička je pro mě My Fist, Your Mouth, Her Scars!!!!ale je trochu starší z jejich alba the poison:)a kdyby ste si chtěli o nich pokecat nebo tak tak pište na icq 465-939-641 *14* *14* *14* zduř!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit