Přejít na výpis diskuzí

Cannibal Corpse

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GODS

    Poslouchám cannibal corpse už 8 let a je to band který mě nikdy neomrzí ale vždy s příchodem nového alba překvapí jsou prostě GODS OF DEATHMETAL!!!!! *14* *16*
  • fuck

    kurevsky dobrej nářez , *10* *5*
  • cannibal corpse

    Cannibal Corpse - Kill [Bonus DVD] (2006) http://death666metal.blogspot.com/
  • Cannibal Corpse

    Cannibal Corpse sou uplne ty nejveci borci!!! to je muzika uplne luxusni!! jako dead je dead!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: Cannibal Corpse

      TWL, jak někdo můžete poslouchat takový sračky? Dyť to j příšerný, to jsou lidi plný zla´a ti co to poslouchají jsou šílenci. Mám rád metal, ale možná tak heavy, ten ještě ujde
      • Re: Re: Cannibal Corpse

        jdi se bodnout, poslouchej si co chceš a neser se do death metalu, každej poslouchá co má rád
    • Re: Cannibal Corpse

      TWL, jak někdo můžete poslouchat takový sračky? Dyť to j příšerný, to jsou lidi plný zla´a ti co to poslouchají jsou šílenci. Mám rád metal, ale možná tak heavy, ten ještě ujde
      • Re: Re: Cannibal Corpse

        Drž piču debile. Co se do toho sereš? Když se ti to nelíbí tak to neposlouchej, ale měl bys projevit aspoń malýrespekt- nenazývat umění sračkou ať je to umění v jakékoli podobě omezenče , který nejsi schopen respektovat výběr jiných a soudíš a zatracuješ jen podle toho co voní tobě!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit