Přejít na výpis diskuzí

Cascada

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cascada

    Jako aktivní muzikant zrovna nevyhledávám "kombajnéry",ale Cascada je to nejlepší,co jsem z elektronické hudby slyšel!!! *3*
  • cascada

    je fakt super nej písnička je asi shut up.akorát by mě zajímalo kolik jí je *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: cascada

      Úplně Cascada je nej, nevim co bych bez ní dělal *14* a je jí 27 let. *3*
      • Re: Re: cascada

        Pardon, dneska má narozeniny a je jí už tedy 28, VŠECHNO NEJLEPŠÍ NATALIE!!!! *4* *3* *3*
  • Cascada

    Ja miluji Cascadu uz od malicka!!!! A ten kdo o ni napise neco spatneho ten dostanu po rypaku!!!!Ovladam kun-fu,box,kidbox a ostatní bojové sporty,takze si davejte pozor!!!!
    • Re: Cascada

      Ahojky,nic proti,neuraž se *3* Ale jak můžeš milovat Cascadu "od malička"Když začala v roce 2004?Jsou to čtyři roky,takže to menůže být až tak "od malička"To by ti teď muselo být tak 8 let,aby to bylo od malička *5*

      Já osobně Cascadu miluju,mám všechny písničky a nejradši mám asi: Miracle,I never ending dream,Because the night,Who do you think you are,Everytime we touch...

      No mě se líbí všechny a Natalie bezvadně zpívá!!!! *15* *14* *14* *1* *1* *3* *4* *14* *14*
  • CASCADA

    jj supr spěvačka a je nej co jsem kdy slysela a ty po demnou přestan jí nadavat
    • love her

      Cascada je super,uplne ji miluju :) vemu si ji na referat do skoly aby ji poznalo vic lidi! *14* *3*
  • Bléééé

    Příšerná vyjící šlapka *9*
    • Re: Bléééé

      1.neni to zadna slapka *10*
    • Re: Bléééé

      Jasně, dyť se nerozčilujte, zřejmě tady halt máme dalšího zlatýho slavíka, kterej by jistě vše uměl lépe *5*
    • Re: Bléééé

      SI PIČA NAŽHAVENÁ TAK SI VYLIŠ PRDEL,SI NAMIDLENY/A,BEZ DO PRDELE A UZ SE SEM NEVRACEJ!!!!!! *16* *10* *5* a KDYZ SE NASRU TAK SU HODNE NASRANA
      • Re: Re: Bléééé

        SES TRAPNEJ NEHRAJ SI TADY NA PROFI SES GAYGAYGAYGAYGAYGAY
    • Re: Bléééé

      to není slapka a navíc je slavna o proti tobe a vůbec nevije *16* *16* *16*
  • The best

    CASCADA is alittle peace of heaven....
    best of the best
  • hm

    Myslíš, Cascada - What hurts the most? *3*
  • Hledám písničku

    Sháním jednu taneční písníčku, myslim že je od Cascady ale nevím to jistě.. Začátek je pomalej a pak se to rozjede, refrén je podle not (možná v jiný tónině) dis dis dis dis dis c d dis dis d. Je to nutný, pls nevíte co to je za písničku?? *7*
  • Muck

    Cascada je nej skupina...mají super písničky!!!A dobrý vioklipy...Nejlepší je Miracle!!! *14*
  • sračka

    Jenom se přiživuje na úspěchu druhejch! *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit