Přejít na výpis diskuzí

Cascada

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Cascada

    Ahojky,nic proti,neuraž se *3* Ale jak můžeš milovat Cascadu "od malička"Když začala v roce 2004?Jsou to čtyři roky,takže to menůže být až tak "od malička"To by ti teď muselo být tak 8 let,aby to bylo od malička *5*

    Já osobně Cascadu miluju,mám všechny písničky a nejradši mám asi: Miracle,I never ending dream,Because the night,Who do you think you are,Everytime we touch...

    No mě se líbí všechny a Natalie bezvadně zpívá!!!! *15* *14* *14* *1* *1* *3* *4* *14* *14*
  • Re: Re: cascada

    Pardon, dneska má narozeniny a je jí už tedy 28, VŠECHNO NEJLEPŠÍ NATALIE!!!! *4* *3* *3*
  • Re: cascada

    Úplně Cascada je nej, nevim co bych bez ní dělal *14* a je jí 27 let. *3*
  • no

    hello cascada is good *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • bomba

    tahle zpěvačka je good ja ji zbožnuje je nej nej nej.... *14* *14* *14*
  • Cascada

    Cascada je supeer *14* *14* *14* *14* !!!!Mám od ní úplně všechny písničky *3* Je to vážně skvělá skupina a Natalie úžasně zpívá!!!! *15* *15* *15* *4*
  • tour-né

    Cascada má svoje turné,ale myslím,že jen v Anglii a je to letos v říjnu
  • Cascada

    Cascada je upa supa boží má dobrý písničky třeba How do you do nebo Last Christmas, Eveytime We Touch prostě nejlepší *3* *3*
  • Re: Bléééé

    1.neni to zadna slapka *10*
  • Re: Bléééé

    Jasně, dyť se nerozčilujte, zřejmě tady halt máme dalšího zlatýho slavíka, kterej by jistě vše uměl lépe *5*
  • koncert???

    Ahojky. Nevíte někdo, esli Cascada třeba nechystá nějaký turné?Třeba aby to bylo i v ČR *3* ....díky moc *4*
  • Cascada

    Ahojky..myslim si, že Casvada neni vůbec špatná, prostě komu se to nelíbí, ať jí neposlouchá ne? každej má svůj styl přece=) a kdo si tady o ní píše něco hnusnýho,komu to cpete??!! *5* *5* *4*
  • Cascada

    Jako aktivní muzikant zrovna nevyhledávám "kombajnéry",ale Cascada je to nejlepší,co jsem z elektronické hudby slyšel!!! *3*
  • Re: Bléééé

    SI PIČA NAŽHAVENÁ TAK SI VYLIŠ PRDEL,SI NAMIDLENY/A,BEZ DO PRDELE A UZ SE SEM NEVRACEJ!!!!!! *16* *10* *5* a KDYZ SE NASRU TAK SU HODNE NASRANA
  • cascada

    je fakt super nej písnička je asi shut up.akorát by mě zajímalo kolik jí je *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Cascada

    Ja miluji Cascadu uz od malicka!!!! A ten kdo o ni napise neco spatneho ten dostanu po rypaku!!!!Ovladam kun-fu,box,kidbox a ostatní bojové sporty,takze si davejte pozor!!!!
  • love her

    Cascada je super,uplne ji miluju :) vemu si ji na referat do skoly aby ji poznalo vic lidi! *14* *3*
  • CASCADA

    jj supr spěvačka a je nej co jsem kdy slysela a ty po demnou přestan jí nadavat
  • Re: Cascada

    jj pravda suppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrr rrrrrr *14* *14* *14* *4* *4*
  • Re: Pet'ík

    jj pravda ale co si o sobe mslí ta Slepicomut to je hrozny slapka jedna že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit