Přejít na výpis diskuzí

Cascada

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cascada je nej

    cascada je ta nej nej skupina urcite je mi moc lito ze ji moc lidi neezna ale je fakt super a naky 50 cent a ni urcite nema *1* *4*
    • Re: cascada je nej

      Souhlaas *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *5* *5* *5*
  • Kaskáda je prostě žůžo!

    Kaskáda je prostě nejlepší nástroj na pozicování prvků v html kódu. Mám ji moc rád! nejraději mám její hity jako style.css nebo stylesheet.
    • Re: Kaskáda je prostě žůžo!

      Co to kecáš? Žádný takový písničky Cascada nemá! Tak si z ní nedělej srandu *16*
      • Re: Re: Kaskáda je prostě žůžo!

        Milá Mahulenko (Bočanová). Nedělám si z ní srandu, jen je to takové zvláštní ta její muzika. Jestli váš co to jsou kaskádové styly, tak Ti došlo, to co jsem napsal, ale jestli to nevíš, tak to bude horší. Peace
      • Re: Re: Kaskáda je prostě žůžo!

        dáš kontakt? *3*
  • Cascada

    Cascada je nejlepší a nejlepší píseň je Miracle *14* *14*
    • cascada

      jj cascada je nejlepsi!! mam rada jejich styl hudby a nejvic se mi libi pisnicky what hurts the most a can´t stop the rain..hlavne ta cast bez zpevu *14* je to proste nej skupina! zerůůů je!!! *14* *1*
  • Cascada

    Cascada je super skupina!!Nejlepší ze všech!! *14*
    • Re: Cascada

      jj pravda suppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrr rrrrrr *14* *14* *14* *4* *4*
  • Pet'ík

    cascada je ta nej.skupina na světě!zpíví božsky!!!!!!! *1* *14* *14* *4* *15*
    • Re: Pet'ík

      jj pravda ale co si o sobe mslí ta Slepicomut to je hrozny slapka jedna že?
  • rád:)

    mám vás rád děcka,stejně jako cascadu.howgh *8* *14*
    • Re: rád:)

      Já mám zase ráda Gillete Fusion Power, i když Cascada je opravdu to nejlepší co jsem při holení poslouchala. *14*
      • Re: Re: rád:)

        Mein Gott!
  • The best

    CASCADA is alittle peace of heaven....
    best of the best
  • O.K.

    jojo je fakt supr *5* *5* *3* *3*
  • Cascada

    Ahojky..myslim si, že Casvada neni vůbec špatná, prostě komu se to nelíbí, ať jí neposlouchá ne? každej má svůj styl přece=) a kdo si tady o ní píše něco hnusnýho,komu to cpete??!! *5* *5* *4*
  • CD

    Ahoj,CASCADA je uúpe ta nej zpěvačka kterou znám! Je skvělá i s jejíma skvělejma písničkama! Nemáte prosím vás někdo její nejnovější CD Evacuate the dancefloor?? Moc vás prosím,kdo ho máte,jesi by ste mi na mailík neposlali všecky ty písničky z tohoto CD,moc děkuji :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit