Přejít na výpis diskuzí

Cascada

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miracle

    Miracle je nej!!!http://www.youtube.com/watch? v=j2c-CHnvWNc
  • cascada je nej

    cascada je ta nej nej skupina urcite je mi moc lito ze ji moc lidi neezna ale je fakt super a naky 50 cent a ni urcite nema *1* *4*
    • Re: cascada je nej

      Souhlaas *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *5* *5* *5*
  • Cascada

    Cascada je nejlepší a nejlepší píseň je Miracle *14* *14*
    • cascada

      jj cascada je nejlepsi!! mam rada jejich styl hudby a nejvic se mi libi pisnicky what hurts the most a can´t stop the rain..hlavne ta cast bez zpevu *14* je to proste nej skupina! zerůůů je!!! *14* *1*
  • Cascada je best

    Cascada j fakticky nejlepší skupina!Akorát je škoda že jí tady moc lidí nezná *7* Mělo by se to napravit,co myslíte *7* Má nádhernej hlas,nejvíc se mi líbí Ewerytime we touch v pkmalé verzi *14*
  • Pet'ík

    cascada je ta nej.skupina na světě!zpíví božsky!!!!!!! *1* *14* *14* *4* *15*
    • Re: Pet'ík

      jj pravda ale co si o sobe mslí ta Slepicomut to je hrozny slapka jedna že?
  • Cascada

    Cascada je super skupina!!Nejlepší ze všech!! *14*
    • Re: Cascada

      jj pravda suppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrr rrrrrr *14* *14* *14* *4* *4*
  • O.K.

    jojo je fakt supr *5* *5* *3* *3*
  • super

    cascada je super,nejlepší písnička je Truly Madly Deeply do *1* *1* *4* *4* *14*
    • Re: super

      ahoj promin ale vy oni píšete dobré věci jo je dobrá ale nemuže zistit kolik je ji let protomě při padá na 40 let *7* *7* *7* *1* *1* *3*
      • Re: Re: super

        buď zticha ty fifleno hnusná...ty bez tak vypadaš na 100!!! Náhodou Cascada nevypadá ani na 26
      • Re: Re: super

        je jí 26 (1981) *5*
        • Re: Re: Re: super

          SUPR,BOMBA *1* *4* *3* *4* *5* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit