Přejít na výpis diskuzí

Clique Girlz

HUDEBNÍ SKUPINA 29.7.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...hmm...

    nic proti nim nemám ale připadá mi trapný z nich dělat nějaké velké STAR,kydž jsou to ještě malé děcka *9* *1*
    • Re: ...hmm...

      hele prosim tě kolik ti je ?? to jako chceš říct že když je někomu 14-15 let tak je molej harant jooooooo???? *7*
  • jirka

    mám vaá fakt rád protože se mi líbíte všichni tři nazdar holky
  • arogantni prase

    Homomedan ty jsi arogantni prase !!!! ubozaku je mi te lito *16*
  • skupina

    Mam tuhle skupinu moc rad hlavně ariel jak zpíva ale mohli by mít víc písniček
  • Drsný...

    Lehce nechápu :D ne,že bych proti nim něco měla,mají celkem fajn písničky,ale je jim tak strašně málo.... vůbec nechápu.... *1*
  • nic

    to nezpivaj ony to je playback je jim nanejvejs 14let a jeste nemajtak vyspely hlasivky to ty museli mit neco jako miley cyrus a ta ma jetse taky nevyspelej hlas takze to nespivaj ony *1* *1* *1*
    • Re: nic

      a ty seš jako gdo abys to tu určoval ?? videls negdy Biancu Ryan nebo aspon slysel o Christine Aguileře ?! ty spívali ve třech letech líp naž Madonna - a to tý si slyšel ?! NESLYŠELS O NIČEMS PROTOŽE SI HLUCHEJ JESLI NESLYŠÍŠ JAKEJ MAJ TYHLE HOLKY TALENT ! *1* *1* *1* *1*
  • trýžrt

    ahoj *1* *1*
  • Čau

    Zdar sem 1 člen tak mě můžete požadovat za mini vedoucího fanklubu ! *1*
    • Re: Čau

      Ty si curamedan!!!! moje slecny to jsou.... mrdam je denne,tk mi vyliz ritku hovadko ulizany vyjebany zmrde:D
    • Re: Čau

      Ty si pako!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit