Přejít na výpis diskuzí

Cocotte Minute

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fousek71
    Hudba super,ale texty to je mazec,nadhera,mam pocit že jdou ze mě,jednou jsem na FB napsal že ten kdo je piše viděl moje srdce zevnitř a to stale plati.Vyjadřujou moje pocity a nazory tak věrně až mam někdy dojem že mam jednovaječný dvojče o kterým nevím.První skladby který jsem nahodou slyšel u kamoše /Dotkni a Lodě/ mě hned totalně uchvatily a Lodě to je absolutně nejvic,nemužu si pomoct ale tohle cejtim a kdybych měl ten dar tak bych to přesně tak napsal.Jako každej mám za sebou pár těžkejch okamžikú a tenhle song byl vždycky se mnou.Většně lidí přijde nejspiš ůchylný pustit jednu skladbu dokola a jet jí tři hodiny v kuse,ja to dělal a vím že to udělám zas.Nemůžu za to co a jak cejtim,a tohle cejtim na 100%,je to ze mě,jsem to ja,diky kluci.Snad se ted dostanu do Plzně,jestli to neklapne ted nevadi ja vim že to klapne,vim kdo sem co citim,čím žiju.Nevim jak to popsat,věci cejtim nebo necejtim a vas mam v sobě a nepotřebuju hledat důvod,je to správně.
  • CM

    TaG... Cocotty znám díky pomeranči a jsem za to vděčná! Tak boží skupina se pstě jen tag nevidí. Snad jim to dlouho vydrží...
  • ahoj

    Jen jsem chtěla říct, že jste ta nejlepší kapela co znám. Na vašich festech jsem opravdu byla spokojená a suprově jsem zapařila. Jen tak dál :-) *4*
  • cocotte minute

    kokoti sou nejlepsi,supeer miliju jeee *3* *14*
  • NPH2008

    Teďkom jsem se byla podívat na kokoty v Třinci na NPH a bylo to snad nej z celého programu!! *5* Nas**lo mě však,že Martin ani nevylezl mezi lid!Čekaly jsme na něj ale h**no *5* Ale alespoň jsme se vyfotily s částí kapely. *3* *3*
  • Tak jo

    Tak jo já teda taky přihodím nějaký to moudro *5* To co chlapáci předvedli tuto středu v Akráči společně poustitama prostě nemělo chybu. Něco lepšího sem ještě v životě neviděl a věřte že sem toho už viděl hodně. Takže pochybovat vo tom jestli je tady někdo nebo něco lepšího než cocoti je naprosto zbytečný. Prostě NENÍ. *13*
  • Jedním slovem "dokonalost".

    Jedním slovem "dokonalost". Cocotte Minute poslouchám několik let a od chvíle, kdy jsem prvně slyšela song Měl bych tě sejmout, jsou mou nejoblíbenější kapelou. Texty maj fakt hloubku a i když je všechny umím nazpaměť, stále v nich nalézám myšlenky, nad kterýma se stojí za to pozastavit. A úžasnej vyhulenej hlas Martina Zellera tomu všemu dodává jedinečnou jiskru. Pro mě Kokoti budou vždycky number one...
  • ...

    U mě sice byli, sou a vždycky asi budou první wohnouti, ale na druhou stranu je těžký říct první a druhý...když mám ke každý skupině trochu jinej vztah, rozhodně je to jedna z nejlepších, českých kapel, musím souhlasit, že slavíci sou na nic a už to ani neni o hudbě, ale o komerci...ano, to je silná, cocottí stránka, nekomerce. *3* , o atmosféře ani nemluvim, protože se nedá popsat. Jejich texty maj hodně co do sebe, a trochu mě nutěj o věcech přemýšlet a jinak se dívat na svět. *5* a co závěrem? Stručně a jasně...COCOTTE MINUTE 4ever *14*
  • Profíci

    Tááágže ....cocotte minute jsem začala poslouchat- no asi tak před rokem...A po roce, stávenym poslouchánim jejich tracků, můžu s klidnym svědomym říct, že větší profíky, než-li jsou oni, bych v těchto končinách těžko hledala... *9* Ale abych někomu nekřivdíla, je dost možný, že se někde najdou...nebyla by to škoda, protože při pohledu na naší hudební scénu, kdy slavíky vyhrávaj samý komerčáci, mi bývá opravdu nevolno...to mi pak příde, že to neni ani o muzice...no ale zpátky ke cocottíkům...můj první koncert, samozřejmně jejich, byl opravdu zklamání, nikoliv kuli božskýmu vychlastanýmu hlasu Zellera, ale protože mě tam obtěžovala skupinka Němců, těm ale stačilo říct Tokio Hotel a byly v tahu..no kdo by nebyl....další koncert, byl opradu nejlepší....a ty ostatní byly taky pecka...Atmosféra na koncertech je nevytknutelná *5* Včera byl koncík v Chebu a to byl mazec fakt velkej....utlramegahafo velkej....akorát sem se nemohla pořádně vyskákat a vyřádit, páš mi sundali sádru z nohy....ale to taky značně odbočuju...proč sem vlastně píšu...všichni ty komerční buzíci by se měli zamyslet nad tim, proč tu hudbu chtěj dělat....když to dělaj pro peníze, aby mohly chodit ověnčený řetězama jako fifty cent..tak sou to fakt kreténský hovada....ale kdyby tady bylo víc takových skupin jakou sou kokoti, tak by to tu taky možná vypadalo jinak...tak kde to sme?????díky *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit