Přejít na výpis diskuzí

Deep Purple

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz

    Zdravím všechny fanoušky skupiny Deep Purple. Chtěl bych požádat o pomoc při hledání jednoho songu od této skupiny,který nemůžu najít. Mám pár indicií, možná někdo bude vědět: Nádherná pomalá písnička, v klipu je často pohled na moře a často se tam objevuje takovéto typické anglické auto zvenku obložené dřevem.

    Předem moc děkuji
    • Re: Dotaz

      A nebo ještě můžeš zkusit svůj dotaz nadhodit na www.diskografie.cz v sekci Identifikuj to, nebo tamtéž rovnou v diskusi u Deep Purple, třeba ti někdo poradí...
    • Re: Dotaz

      No nazdar. Tak myslím si, že co se Deep Purple týče mám docela přehled, ale to co popisuješ buď není od Deep Purple a nebo jsem to asi nikdy neviděl. Bohužel tvoje indicie jsou docela chabé - kdyby jsi aspoň zhruba napsal o čem se v písničce zpívá nebo jestli je to jen instrumentálka, tak by to určování šlo hned líp.Obecně Deep Purple nikdy moc videoklipy nepoužívali, takže si myslím, že ten který jsi viděl není originální, ale jen nějaká self-made dodělávka některého z fanoušků ;-)
      Každopádně, aby jsi neřekl, že jsem se ti ani nepokusil pomoct, tak tady máš názvy všech rockovejch balad (nebo toho co za ně já považuju) a pomalejch písniček od Deep Purple na který jsem si vzpoměl. Zkus to projít jednu po druhé, třeba na YouTube - možná budeš mít štěstí a najdeš:
      Anthem; Lalena; Holy Man; Soldier Of Fortune; The Gypsy; Mistreated; This Time Around ; You Keep On Moving; Wasted Sunsets ; Mitzi Dupree; Love Conquers All; Don't Make Me Happy; Haunted; Walk On; Never A Word; Contact Lost; Clearly Quite Absurd ; Before Time Began.
  • Koncert

    Tak nás Párpli opět navštíví a to 27. října v Olomouci, tak se tam snad všichni fanoušci této skupiny potkáme *5*
  • koupím

    kopím CD Deep Purple vypálené, pouze komplet.
  • Child In Time

    Nevite kdy vislo Child In Time
    • Re: Child In Time

      Červen 1970 na albu Deep Purple in Rock. Jestli vyšla ještě dřív jako singl netuším, ale při délce 10:18 o tom dost pochybuju.
      Mimochodem je myslím docela málo známý fakt, že intro z Child in Time je vykradený ze skladby Bombay Calling (1969) od amerických psychedelických It's A Beautiful Day:

      http://www.youtube.com/watc h?v=zAJoAO88Bdk
      • Re: Re: Child In Time

        pooprve na "Concerto for Group and Orchestra" USA prosinec 1969 UK leden 1970 ale na "In Rock" je samozrejme taky:)
        • Re: Re: Re: Child In Time

          Jo, to je samozřejmě pravda, ale já jsem měl na mysli především studiovou verzi. Concerto for Group and Orchestra je v podstatě záznam koncertu, takže pravdu máme v podstatě oba *3*
  • ...

    po tom co tihle už trošku starší pánové předvedli4.5.´09 v praze mi nezbývá nic jiné než vstoupit do jejich fanklubu...
  • koncert

    hoho prave sem si koupil listek na purply k podiu *3*
  • koncert

    Zdarec, je tady někdo z Jbc, Lbc, okolí, kdo jede do Prahy a já bych se mohla přidat. Já tam chci jít, ale bohužel nemám s kým. Byla bych mu moc vděčná
  • koncert

    deep purple budou hrat v praze 4.5 tak se pripravte
  • Made inJApan

    MAde inJapan je oficiální album skupiny a vyšlo jič několikrát (bohužel ne u nás. Skladby mám fšecky sklompletované. tak vím ., aji se o něm zmiňuje kniha Rock na Gramodeskách nabo tak nějak je to anglicky a jsou tam fšecky metal a rockové skupiny
  • achtung

    čauves, nevíte kde sehnat dvd koncertu MADE IN JAPAN??? sice ho nikdo nikdy asi nenatočil ale určitě někde žije nějakej japončík kterej ho natočil a dal na net... nevíte??? dík *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit