Přejít na výpis diskuzí

Def Leppard

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koncert v Ostravské Čez aréně neměl chybu. Těm klukům to pořád neuvěřitelně senzačně hraje a zpívá.
    • souhlas
  • Moje kapela

    Jen potvrzuju vaše slova,na kapele jsem vyrostl a na Masters jsem si je plně vychutnal. Moje kapela no.1
    • Re: Moje kapela

      emoce v nás přetrvávají...nedájí se vyjádřit...pochopí to jen propadlík jako my!! *4*
  • jen jedna písnička

    skladba "Hysteria" je super !!!
  • masters of rock 08 Vizovice

    vidět životní sen na vlastní oči je něco neskutečného.koncert neměl chybu,vlastně malou-byl krátký,ale to by byl i kdyby byl třikrát delší.defíci byli úžasný a já doufám,že je uvidím znovu v co nejkratším čase *14*
    • Re: masters of rock 08 Vizovice

      Nazdárek!
      Já mohu jen potvrdit to, co je napsáno ve Tvém příspěvku: " Vidět životní sen na vlastní oči, asi tak 5 metrů před sebou, je jako něco neskutečného. Přesto však to skutečné je, dneska už tomu konečně věřím. Koncert neměl chybu, předčil všechna moje očekávání. Jenom to hrozně rychle uteklo. Ano, defíci byli úžasní a já byla úžaslá, že se mi splnilo moje přání a že to není sen, ale skutečnost. Rok před koncertem jsem viděla na noční obloze padat hvězdu a musím říct, že na hvězdy je spoleh!
      Autorovi příspěvku, a sobě samozřejmě taky, přeji, abychom si to zase, co nejdřív, tak skvěle užili na nějakém jejich dalším koncertě. Zdravím! Zdenka
      • Re: Re: masters of rock 08 Vizovice

        .... *3* koukám,že i po tak dlouhé době s námi emoce cloumají...byl to úžasný zážitek..nevnímala jsem nic jiného než JE a sebe...všechno okolo zmizelo...je škoda,že k nám nezavítají na svém letošním turné které jedou s Poison...ale i tak zůstavají jedničkami a my si budem přát aby opravdu v co nejkratší době(včera bylo pozdě *4* )jsme se dočkali dalšího koncertu.
        Mirka
      • Re: Re: masters of rock 08 Vizovice

        opravdu neni co dodat... def leppard byli na masters of rock 08 naprosto dokanali... stala jsem na boku na podiu a skoro jsem ani nedychala jak to bylo vynikajici:-D vsechna cast

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit