Přejít na výpis diskuzí

Disturbed

HUDEBNÍ SKUPINA 8.4.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • epic fail

    jen technicky dotaz Disturbed je heavy metal ? kery .... psal ten clanek ? dyt tj jasny hard rock :X a kdo neveri tak to maji i na svych strankach a dokonce vyhravaji i ceny cos e tyce hard rocku ..... tento clanek je epic fail ...:X *16* *16* *8* *8* *13* *13* *10* *10* *10*
  • fakt dost dobrý

    fakt hustý,donedávna jsem ani nevěděl ,že existují!!!Je to vůbec možný
  • sialenstvo

    jaaaaj milujem davida, ten jeho uuzasny hlas a vystupovanie vobec.... mohol by byt nejaky fest kde budu vystupovat a urcite sa tam aj doplaziiim *14*
  • Jooo kluci prostě válí!!!!

    Jedna z mých nejoblíbenějších skupin, se kterou jsem se seznámila úplnou náhodou...pročítala jsem si jeden žebříček moderního rocku a oťukávala si tam různé kapelky, a když jsem si našla Disturbed, tak mě hned svým lookem zaujali, ani jsem je nemusela slyšet, a vážně když jsem je pak slyšela zpívat, byla jsem nadšená.. můžu doporučit jejich hitovky DOwn With The Sickess, Liberate, Voices nebo Believe *14* A v té biošce nemělo být napsany nahráno ale našlápnuto, tak mě omluvte *8* *4* Stává se...
    • Re: Jooo kluci prostě válí!!!!

      disturbed je fakt mrte skupina mochli by bejt uz konecne v cesku a poradne to tu rozjet disturbed jsou neeeeeeeeeeeej *1* *1* *1*
    • Re: Jooo kluci prostě válí!!!!

      Nějka mi to blbne,co s tím je??? *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit