Přejít na výpis diskuzí

Divokej Bill

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • db

    nikdo je nemilujetak jako ja sou to zlaticka bez kterych neumi zit!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
    • Re: db

      ehmm.. devše myslim že se mejlíš,ty si jako myslíš že si jediná kdo má DB ráda?! *13* myslim že je má rádo i víc lidí mezi nima taky já *3*
      • supr skupina

        Divokej Bill je jedna z nejlepších kapel v České Republice podle mě lepší nž Kabát ale není jim to přáno jsou fakt supr Vláďa
    • Re: db

      bydlim ve městě (úvaly) odkud pochází a skoro všichni je mají rádi ale že by někdo umřel to ne *13* *3*
    • Re: db

      jo bez těch bych dokázala přežít
      • Re: Re: db

        Tohle nemyslíš vážně, že ne???????
      • Re: Re: db

        ty posraná Jano neser boha a taky mě! DB je nejlepší česká kapelka..takže di si hnít zpátky pod kámen a neml hovna na Divokýho Billa nikdo nemá!! *13* *5*
  • Chtěl bych poslat skupině dar

    Pošlte mi prosím adresu, na kterou zašlu osobní dat celé skupině, originál. L.
  • co vy na to?????????

    *3* mě se bilové líbí ale moc je nikde nehrajou nemislíte???????????????? *7* *3* *4* *3* *1* *1* *3*
    • Re: co vy na to?????????

      NN já si to nemyslím.
      DB I LOVE!!!!
      *14* *14* *14* *14* *14*
  • rtgh

    kodsjfvgehguheutg *16* *8* *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *14* *3* *9* *5* *4* *5* *15* *8* *8*
    • Re: rtgh

      riurfo jfe jreqrufšučzít *5*
  • fotky

    fotky z koncertu 4.4.2008 KD Ostrov Havlíčkův Brod
    odkaz: http://madzo.cz/index.php?option=co m_datsogallery&Itemid=10&func=viewc ategory&catid=70
  • Název kapely

    Jenom by mě zajímalo jestli někdo nevíte podle čeho se kapela jmenuje Divokej Bill?
    • Re: Název kapely

      Slyšela jsem, že se jmenují podle svojí písničky Divokej Bill
  • Divokej Bill

    Divokej Bill je nej skupina v ČR!!! *14* *14* *14*
  • super kluci

    Mám je ráda mají bezva písně,ale videoklipy teda nic moc musí se polepšit. *13* *14*
  • DB

    žeru je *3* už se těšim na Jablonec!!
  • MP3 od Billa

    MP3 zdarma od Divokýho Billa - http://mp3.izdarma.cz/mp3-zdarma/di vokej-bill-mp3/ *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit