Přejít na výpis diskuzí

Edguy

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • noc plna hvezd

    mno kdo jde na noc plnou hvez a nevite vkolik hrajou,
  • Autogram

    Chtěla bych napsat Edguy o autogram, ale nevím adresu. Mohl byste mi někdo pomoct, prosím?
  • EDGUY

    jojo EDGUY je nejlepší skupina na světě já je miluju -hlavně tobiho.Viděla sem je na masters of rock a bylo to neuvěřitelné
  • Edguy

    Edguy je fakticky suprova kapela, to se tedy nepletete. Ich pisnicky jsou chytlave, melodicke a dobre se zpivaji. Mam Rad pisne od edguy.
  • Edguy

    Ahojky lidi,měla bych prosbu.Nedalo by se už sehnat nové dvd EDGUY?Myslím tín na stáhnutí,Díky moc Matýsek. *3*
  • edguy

    jj Edguy jsou nej někdy bych chtěla na jejich koncert škoda že nejblížší koncert je Master of rock :-( jinak Tobias *14*
    • Re: edguy

      Náhodou na Masters of rock 2009 byli úplně nejnejnej...!!!! Fakt to bylo pokoukáníčko! Nádhernej zážitek!!!! *14*
  • Edguy

    Edguy jsou úžasní,hlavně Tobias
    • Re: Edguy

      vis,ze Tobias je dvojnik Bruce od Maidenu jo je to tak staci si poslecnout hlas to je zuzo *4* *5* *3* *14* *7* *14* *1* *15*
  • čaoooo.....:)

    čute.... *15* edguy je nejlepší skupina teda hlavně Tobias *muck* *14* *14*
    • Re: čaoooo.....:)

      Ty si blbá *1* *1*
  • Tobii

    no musim říct, moc sem si od nich neslibovala, ale te´d mě uplne dostaáávají ... prostě užasná kapela!!! Nejvííc... ta te´d semnou pojede celej rok 2009 ! *14* A hlavně určitě pro spoustu faninek Tobiho... je neodolatelnej.. co?? :D :-*
  • Tinnitus Sanctus

    Edguy vydávají svoje nové album Tinitus Sanctus a možu říct že jejich prvotní klípek The ministry of Saints je upe superní...Doufám že i další písničky budou stát za to a taky doufám že tady v brské době zavítají představit toto nové album *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit