Přejít na výpis diskuzí

Elán

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • písnička

    Ahojky prosím vás neměl by někdo z vás nebo nemohl by mi někdo z vás sehnat a poslat na e-mail písničku voda čo ma drží nad vodou ale v anglické verzi moc moc bych vám byla vděčná děkuju...... *3* *3*
    • Re: písnička

      V angličtině to není ono!Nejlepší je to v originále!!!To by jste to za chvíli mohli chtít přeložit do češtiny.
  • Elán-HK, hledám vás holky

    Ahoj holky (byly jste 3-4-jedna jste tam měla sestru a jedna z vás se jmenovala Péťa a rozdávala lístečky S maďarskou "hutorštinou" na pisničku Čo je...?:-))), stály jsme spolu na koncertě Elánů v Hradci v 1.řadě. Ozvěte se mi na e-mail, nemám na vás kontakt a rád bych ho měla:-) MĚLY JSTE PRAVDU, NEBYLO POZDĚ ZAČÍT-KONCERT V OSTRAVĚ BYL TAKY ÚŽASNÝ!!!:-)))))
    • Re: Elán-HK, hledám vás holky

      ráda...:-))) jsem se upsala:-)) Zuzka *1*
  • Elán

    Elán je skvelou skupinou . Potkame se na Koncertu v Ostrave. *5*
  • FOTKY Z HRADCE

    pěkné fotky z hradeckého koncertu najdete zde: http://www.okolohradce.cz/ *3*
  • Elán

    Ahoj,elán je nejlepší skupina na celé planetě.Mám jí rada.
  • otázka

    ahojte může mi prosím někdo napsat jestli můžu si můžu psát rovnou z tím členem kapely *7* jestli jo prosím napište mi jak děkuji!
  • Elán

    Elán to je super kapela. Už nikdy taková nebude. Neznám nic lepšího než je Elán. Mám je strašně moc ráda a žádná jiná kapela se jim nesahá ani po kotníky. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • prosně nej slovenská skupina

    mám je strašně moc ráda. Jsou vážně super a maj ty nejlepší písničky. Nikdo na ně nemá sou prostě best.

    *14* *3* *1*
  • 1

    maji moc hezke pisne a nekolik takovych je na cd ELÁN-HODINA NEHY. *4*
    • Re: 1

      Voni maj vsechny cedecka vyborny voni su nejlepsi vzdy a i zostanou nerozlisuji cedecka ale je mozny ze nektere je lepsi ale zas vo moc nemuze byt
    • Re: 1

      maj squely songy ale mam radsi ty jejich starsi nez ty novejsi (tj.tanecnice z lucnice,od tatier k dunaju bo fero atd *4* )
      • Re: Re: 1

        sou dobry mam je v mobilu cely album ja Elan lawuju *3* *3* *3* *9* *8*
        • Re: Re: Re: 1

          A vedel bys mi ho nejak poslat e-mailem? ten album co mas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit