Přejít na výpis diskuzí

Escape The Fate

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koncert

    ETF jsou faaakt super *14* A co se týče Ronnieho a Craiga, tak musím říct, že se mi moc líbí oba dva, ale Ronnie mi přijde takovej vííc ulítlej a to já na klukách prostě žeru *14* Stejně si ale myslím, že nejlepší je Max!!!!!! *14* Amanda je fajn holka, ale fakt jí ho závidím *1* Mimochodem...znáte Falling In Reverse??? Je to Ronnieho nová kapela a fakt supr...doporučuju! *3* No nic...nějak odbočuju od věci, ke který jsem se chtěla dohrabat *1* Taakže...slyšela jsem, že ETF budou na jejich Europe Tour tento rok v Praze, hrozně ráda bych je viděla a nikde o tom nic nemůžu najít... *9* Osobně jsem v kontaktu s některými členy kapely, od kterých jsem se to dozvěděla a Robert mi slíbil, že mi dá vědět až tu budou, ale nejsem si jistá, že se na něj dá spolehnout ->ROCKER<- *1* Moc bych uvítala, kdyby jste mi někdo dal vědět, pokud něco víte! *4* Joo a ještě jedna věc...nemáte někdo facebook nebo nějakej jinej kontakt na Ronnieho??? Fakt bych vám byla vděčná... *3*
    • Re: Koncert

      ronnie je na facebooku a tak i na twitteru na twitteru ho najdes pod prezdivkou http://twitter.com/#!/REDRUMRONNIE a na facebooku http://www.facebook.com/REDRUMRONNI E
      oba josu pravy
      • Re: Re: Koncert

        Dííííky moooc!!! *4*
  • ronnie

    Nevite někdo co napsal Craig Ronnimu na myspace?
  • ???

    Neznáte tak nahodou Face od někoho ze skupiny ? o.O jestli jo napište prosim na mail odkaz.. dekuju *3*
  • Miluju ♥

    Já je prostě miluju oni sou BEST !! a´t už je tam ronnie nebo craig prostě sou dokonalý ♥ ♥ a vím že nikdy nebudu poslouchat nic jinýho ♥ .. ♥ A navíc sou to kundý *14* *14* *3* ♥ *14*
    • Re: Miluju ♥

      Přímo !! *14* celou noc nedělám nic jinyho než neposlouchat zrovna Situations *14*
  • This war is ours

    Jaký máte názor na písničku this war is ours? Mně přijde jako jejich jediná dobrá
  • ronie

    ronnie je super a aj jeho pesnicky su tiez super najlebsia je situations *14*
  • ...

    Lidi ale v tom rádiu dyš vyhráli tag lidi z My chemical romance byli v porotě a poslali je dál kvůli jejich zpěvu a způsobu jakým podávají svý texty...vlastně za jejich slávu tag trošku můžou i My chem....jinag souhlas Craig je supr *14*
    • Re: ...

      ale ronnie udelal z ETF co jsou a zustane legenda!!je nejlepsi ale craigje taky super;-)
    • Re: ...

      oprava...Ronnie je supr...CRaiga moc nemusím
  • ..

    oni sou proste ty nejlepsi
  • <3

    Nejlepčí skupina *14* Ae hrozně mi u nich chybí Ronnie *9*
  • ..

    fakt good skupina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit