Přejít na výpis diskuzí

Escape The Fate

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Lowiškuju je!

    Co se tu hádáte? Ronnie byl vímečnej :)) Kdyby se ale víc snažil a oni mu víc pomáhali tak by nepodlehl těm drogám... Nemuselo se nic stát a nevyhodili by ho... A nebýt Craiga tak tam daj někoho jinýho bo by dokonce zrušili skupinu... a to byste chtěli? Craig není špatnej...podle mě se tam moc nehodí ale je to takový jaký to je xD Tak to neřešte... každý má možnost vyjádřit svůj názor jestli má radši Ronnieho nebo Craiga ne? Já osobně radši Ronnieho xD je takovej víc střelenej ^^
  • Re: Vendys

    znáš war-forum.net? skus se tam zaregistrovat xD a pak mužeš stáhnout obě jejich alba na těchto odkazech http://rapidshare.com/files/3507539 3/Escape_The_Fate_-_Dying_Is_Your_L atest_Fashion.zip.html a http://www.zshare.net/download/2007 586336b649e4/
  • sou nej

    nejlepsi skupina jakou znam
  • Re: Re: Lowiškuju je!

    hmmm tak to di s tim tvym naazorem nekam prtž se pleteš!!! Ronieho hlas je dokonalej.. chtěla bych slyset tebe
    !!!!!!!!!! cha..... *16* *8* *10* *13*
  • Vendys

    nevite pres co muzu stahnou vsechny pisnicky??? vubec je nemuzu najit.. *9*
  • x((

    Achy_Ronnie Mi mOtz cHybíí x(( *9*
  • mg

    JJ The Flood Je Nejlepsi Ale Treba We Wont Back Down taky Neni Nejhorši!!!!!!!!! *1* *1*
  • mg

    ronnie mal genialny hlas a piesne nemali chybu....teras sa us ETF neda pocuvat.....vypocula som si cely album a jedina piesen ktora je fajn je The Flood.......Ronnie mi chyyyba X((((
  • Re: Lowiškuju je!

    škoda je slaby slovo *9* ja doufam zhe se z toho Ronnie dostane a vezmou ho zpátky *9* zbožnuju toho chlapa *14*
  • Re: Lowiškuju je!

    Mno Ja Si myslim Ze Udelali Dobře Ze Vyhodili Ronnieho Protoze Jeho Hals Byl Sice Prijemnej Ae Intonace A Vejsky Jeho Vokalu Se V Pisnich Dost Opakovaly , Da Se Rict Ze S Tim kapelu Nikam Neposunul *5* (Je To Jenom Muj Nazor) *4*
  • ..

    wááááh žeru je, kundyyy :D *14*
  • Lowiškuju je!

    škoda jen že vyhodili Ronnieho :(
  • Re: Styl??

    Ja nechapu,proč se pořád musí řešit kdo jaký styl hraje..ale v poho;)..když to potřebuješ vědět;):-D..já osobně ti to neřeknu,ptž nerada dávám lidi do škatulek:-D
  • Styl??

    Joo upe moc sqělí kluci *14* Jenom si nejsem jistá kterej styl hrajou??? *7* Poví mi to někdo *8*
  • Re: Re: jj

    Joooo,Escape the Fate jsou best,ale ten tvůj odkaz je na prt *9* protože ten blog už asi nefunguje *9* jsem z toho zdrcená nemůžu to nikde sehnat *9*
  • Re: Re: jj

    díííííííííííííííky mooooooooooooooooooc *15* *14*
  • Re: jj

    http://rs32.rapidshare.com/files/21 612377/Escape_the_Fate_-_Dying_Is_Y our_Latest_Fashion_2006_.rar heslo: baker3/lamky.net
  • jj

    Jo, sou úpe nejvíc tyjo, já je úpe zbožňuju! Situations posloucham pořád a pořád a pořád... Hae nemáte pls někdo stažený jejich cedka? Já to zkoušela stáhnout a nějako mi to nefungovalo či co... Sem naprostej antitalent.. mocky prosím *9* smutně koukam
  • etf

    dobri???to je slabe slovo!:D:D:D: sou vinikajci:D *14* *4*
  • etf

    jj!to jsou!!!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit