Přejít na výpis diskuzí

Escape The Fate

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sou nej

    nejlepsi skupina jakou znam
  • jj

    Jo, sou úpe nejvíc tyjo, já je úpe zbožňuju! Situations posloucham pořád a pořád a pořád... Hae nemáte pls někdo stažený jejich cedka? Já to zkoušela stáhnout a nějako mi to nefungovalo či co... Sem naprostej antitalent.. mocky prosím *9* smutně koukam
    • Re: jj

      http://rs32.rapidshare.com/files/21 612377/Escape_the_Fate_-_Dying_Is_Y our_Latest_Fashion_2006_.rar heslo: baker3/lamky.net
      • Re: Re: jj

        Joooo,Escape the Fate jsou best,ale ten tvůj odkaz je na prt *9* protože ten blog už asi nefunguje *9* jsem z toho zdrcená nemůžu to nikde sehnat *9*
      • Re: Re: jj

        díííííííííííííííky mooooooooooooooooooc *15* *14*
  • nej

    to sou fakt nejlepsi skupina jakou znam uz ji posloucam hodne dlouho a vubec me neomrzela jako ostatni
  • EtF

    jj, jsou fakt goog *14*
  • etf

    jj!to jsou!!!!!! *14*
  • ...

    Lidi ale v tom rádiu dyš vyhráli tag lidi z My chemical romance byli v porotě a poslali je dál kvůli jejich zpěvu a způsobu jakým podávají svý texty...vlastně za jejich slávu tag trošku můžou i My chem....jinag souhlas Craig je supr *14*
    • Re: ...

      ale ronnie udelal z ETF co jsou a zustane legenda!!je nejlepsi ale craigje taky super;-)
    • Re: ...

      oprava...Ronnie je supr...CRaiga moc nemusím
  • ronie

    ronnie je super a aj jeho pesnicky su tiez super najlebsia je situations *14*
  • Lowiškuju je!

    škoda jen že vyhodili Ronnieho :(
    • Re: Lowiškuju je!

      nebyli by ho "vyhodili", kdyby si nenadělal takovej průser
    • Re: Lowiškuju je!

      škoda je slaby slovo *9* ja doufam zhe se z toho Ronnie dostane a vezmou ho zpátky *9* zbožnuju toho chlapa *14*
    • Re: Lowiškuju je!

      Mno Ja Si myslim Ze Udelali Dobře Ze Vyhodili Ronnieho Protoze Jeho Hals Byl Sice Prijemnej Ae Intonace A Vejsky Jeho Vokalu Se V Pisnich Dost Opakovaly , Da Se Rict Ze S Tim kapelu Nikam Neposunul *5* (Je To Jenom Muj Nazor) *4*
      • Re: Re: Lowiškuju je!

        hmmm tak to di s tim tvym naazorem nekam prtž se pleteš!!! Ronieho hlas je dokonalej.. chtěla bych slyset tebe
        !!!!!!!!!! cha..... *16* *8* *10* *13*
        • Re: Re: Re: Lowiškuju je!

          Co se tu hádáte? Ronnie byl vímečnej :)) Kdyby se ale víc snažil a oni mu víc pomáhali tak by nepodlehl těm drogám... Nemuselo se nic stát a nevyhodili by ho... A nebýt Craiga tak tam daj někoho jinýho bo by dokonce zrušili skupinu... a to byste chtěli? Craig není špatnej...podle mě se tam moc nehodí ale je to takový jaký to je xD Tak to neřešte... každý má možnost vyjádřit svůj názor jestli má radši Ronnieho nebo Craiga ne? Já osobně radši Ronnieho xD je takovej víc střelenej ^^
          • Re: Re: Re: Re: Lowiškuju je!

            Suhlas *4* Craig je dobrej..ae Craig je prostě Craig a Ronnie..mno Ronnie je upě original praštěná osobnost *14* Nenahraditelnej *14* Řekla bych že motto Ronnieho je opak nic se nemá přehánět (všechno se má přehánět *1* ) Je prostě božžíí ae Craig tky není špatný *3*
  • x((

    Achy_Ronnie Mi mOtz cHybíí x(( *9*
  • Miluju ♥

    Já je prostě miluju oni sou BEST !! a´t už je tam ronnie nebo craig prostě sou dokonalý ♥ ♥ a vím že nikdy nebudu poslouchat nic jinýho ♥ .. ♥ A navíc sou to kundý *14* *14* *3* ♥ *14*
    • Re: Miluju ♥

      Přímo !! *14* celou noc nedělám nic jinyho než neposlouchat zrovna Situations *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit