Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj názor.

    Jsou tady příspěvky sprosté,nevhodné.Jenže je to třeba říci slušně.Pusťte si například lidovku čtyři páry bílých koní,kterou zpívá Vašek a to je opravdu téměř trestný čin,tohle veřejně produkovat.Pak ještě nepochopím,jak se s Vaškem mohl dát do spolku Stiepan Šarič,jakový měl k tamu dúvod,to přece neměl zapotřebí,nebo opravdu i tento člověk udělá pro peníze všechno ? To je smutné.Viděli jste někdo Stiepana v PODGOŘE ? My jsme tam jezdili léta taky proto,abychom si ho poslechli živě. Nyní , když se zahodil s Vaškem,už tam nepojedeme .. ano tak jsou nám EVA S VAŠKEM protivní a známe takových lidí více a je nám přes šedesát.Tak doufám , že jsem nebyl vulgární a řekl jsem co jsem chtěl !!!!
  • komerční sračka

    tyhle dva to je fakt hnus!uměj akorát tahat ze starejch důchodců prachy a oblbovat je stupidníma reklamama typu:objednejte si plnou tašku evy a vaška *15* !když to vidim tak to radši vypnu,se nechci poblejt,jenom kopírujou písničky který už někdo nazpíval,neuměj ani zpívat! kdo má aspon trochu hudební sluch bude se mnou souhlasit,jak tady furt někdo píše že jenom jejich písničky uměj pohladit na duši *16* !!no jako pohladit na duši mě uměj jiný písničky s daleko krásnějšíma textama a hudbou něž sou tadyty dva trapáci! *8* *8* a ten trapák Vašek jak hází ty svoje umělý usměvy v každý reklamě..fakt humus *9* !!a pak se všichni divej že nás má každej za národ debilů..no když tohle někdo vidí třeba na youtube tak se ani nedivim,že to vypadá jak když v ČR poslouchá každej tyhle komerční hnusy!!
    si poslechnětě pořádnej Rock,ty kterejm se tyhle dva líběj!!at víte co to je hudba!! *3* FUCK OFF Eva a Vašek!!do hnoje s nima nesnášim je!! *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
    • Re: komerční sračka

      tak to neposlouchejte kdyz se vam to nelibi dokazal byste take tak vyniknout zdrejme ne ale odsuzovat to by slo kazdymu
      • Re: Re: komerční sračka

        Jdi do prdele ty plesnivá bábo.Jesli mě budeš srát,tak ti vodstřelím všechny slepice. *5*
      • Re: Re: komerční sračka

        taky že to poslouchat nikdy nebudu!!a vy ste uplně omezený a oblblý těma reklama!!že ani nevidíte jak je to uboze komerční a jde jim prachy!!neznáte mě takže nemůžete vědět jestli v nečem vynikám nebo ne!!!když neumim zpívat tak do tý televize nelezu ne?! *13* nic ste nepochopila ani to že vetšina lidí má názor takovej že jevto nejhorší skupina světa!! *9* tohle má do hudby daleko!! *8* *16*
      • Re: Re: komerční sračka

        Tak to neposloucham takovou sracku!!!!!. a řeším to proto protože mě prijde líto jak si někteřý lidi od nich nechávaj vymejvat mozek!!!!! *10*
        • Re: Re: Re: komerční sračka

          Který prase by to poslouchalo ?? *16* *16* *16* *16*
        • Re: Re: Re: komerční sračka

          hmm tvůj příspěvek je poněkud mimo nemyslíš?? *8*
  • Otevřete oči

    Vážení posluchači Evy a Vaška. Níže nebylo pochopeno co sem se Vám snažil říct. Nemám nic proti dechovce a lidovým písničkám, ale otevřete oči, vždyť tato dvojice je snad to nejhorší co tento hudební styl nabízí, zajděte si do obchodu z hudebninami a vyberte si něco co se Vám bude opravdu líbit a ne škvár který Vám nabízí ubohý teleshoping. Je sposty interpretů kteří zpívají podobné, né-li ty samé písničky daleko lépe. Nenechte se prosím ovlivňovat televizní reklamou. Jediný co uměj je z Vás tahat peníze a bohatnout na Vaší neznalosti, ale co se týče hudebního zpracování je to hrůza. Já sice poslouchám úplně jiný hudební styl, ale vybírám si v něm ty nejlepší kapely a ignoruji ty špatné.
    • Re: Otevřete oči

      Gore, to je váš názor. Mě se Eva a Vašek líbí a nic s tím neuděláte. Já totiž doma s nimi zpívám a jak mi jde práce od ruky, nevím při kom bych si mohla tak zazpívat. Nikdo nám nic nevnucoval a nevnucuje, na tanečních zábavách se uchytí spíše Eva a Vašek, než nějaká kapela, která nemá tak žánrově rozsáhlý repertoár. Eva a Vašek to je pro mne droga, od té doby co mám jejich CD už nikoho jiného neposlouchám.
      • Re: Re: Otevřete oči

        Třeba se z těch ubožáků poser!!!!!!!!
    • Re: Otevřete oči

      Co sem pleteš dechovku, o čem to vůbec hovoříš. Ty ani nevíš o čem se diskutuje.
      • Re: Re: Otevřete oči

        Vím, o Plevě a Šaškovi
    • Re: Otevřete oči

      jinými slovy - komerční sračka
      • Re: Re: Otevřete oči

        né kupovat,ALE STAHOVAT
  • Nejkrásnější část článku

    Kritici dvojici vyčítají velmi nízkou hudební a uměleckou kvalitu. *15*
    • Re: Nejkrásnější část článku

      Co je platná vysoká hudební a umělecká kvalita, když se to nedá poslouchat. Mě osobně Eva a Vašek vyhovují a mám je ráda. Jejich písničky jsou melodické, ráda si je zpívám.
      • Re: Re: Nejkrásnější část článku

        to je vyhoda.Tu jejich amaterskou hudbu dokaže napodobit každej dement.Jenom maj štesti že je tolik nahluchlejch duchodcu a dementu co to poslouchaj.
        • Re: Re: Re: Nejkrásnější část článku

          Nepomouvejte a běžte si na diskotéku
          • Re: Re: Re: Re: Nejkrásnější část článku

            na diskotéky nechodim *9* nejlepěí sou Rockový koncíky a festáky *14* *3* !!
      • Re: Re: Nejkrásnější část článku

        No, jo ale když maj nízkou kvalitu a ještě se to nedá poslouchat, tak je to brak
  • Diskuze plná zvratků

    Koukám na tuto diskuzi a musím říct, že je jedná z 95% o puberťáckou diskuzi se špatným pravopisem a plnou zvratků. Vážení, klidně se tady vyzvracejte. Eva a Vašek vás všechny, kdo tady ser.te ty svý kydy, mají na háku. Vašek je sice šumař, který pochází z rodiny venkovského muzikanta, ale on tu svoji šumařinu dokázal prodat. Dokázal ji prodat stejně, jako prodávají řezníci párky bez masa, jak prodávají supermarkety sýry bez smetany. Lidi si ty jejich CD kupují stejně, jako vy si kupujete jablečný "burčák" či laciné víno, ze kterého se pak ožerete, hulákáte do rána a všechno rozbijete a pozvracíte. Kdyby Eva s Vaškem zůstali provinčními zpěváky, tak drtivá většina z vás po nich ani neštěkne. Jenže oni se stali úspěšnými a bohatými a to se v Česku neodpouští. Zvláště, když jsou bohatší a úspěšnější, než všichni ti rockeři, grungeři, punkeři, metalisti, tuckaři a vím cojá. Pokud Eva a Vašek zde někdy vlezli, tak se vám musí smát. I když si spíš myslím, že jsou jim všechny ty rádoby inteligentní diskuze u p.dele! *15* *15* *15* *15* *15*
    Zanadávejte si, vyzvracejte se, naklikejte si plusové hlasy a běžte si koupit do supermarketu "kvalitní" párek v akci za 40,- korun, který neviděl maso ani z rychlíku. *15* *15* *15* *15* *15*
    Holt někdo si kupuje nekvalitní hudbu, jiný nekvalitní zboží. *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: Diskuze plná zvratků

      Jak se zdá tak se nejvíc chce zvracet z tebe hňupe. *3*
    • Re: Diskuze plná zvratků

      nějakej chytrej ne? *9* *9* *1*
    • Re: Diskuze plná zvratků

      Píšete mi z duše,jsem z těch článků znechucena a není mi jasné proč lezou takoví pubertáci na stránky Evi a Vaška.Já taky neotvírám stránky těch, co nemám v lásce ale taky je nekritizuji.Prosím Vás vzpamatujte se.Závist je hrozná vlastnost *3*
    • Re: Diskuze plná zvratků

      ÁÁÁ POZOR LIDI!!!Máme tady superinteligenta.Asi nějaký zkrachovalý učitel,co kontroluje pravopis.Tak zrovna Vás bych s chutí poblil.A třeba z toho jablečného "burčáku" a párků bez masa!!! *9* *9* *1* *15* *1* *15*
  • EVIČKA S VÉNOU...

    APELUJI NA VŠECHNY důchodce, aby konečně začali používat ty svý rozměklý senilní mozkovny, vzpamatovali se a přestali poslouchat ty příšerný cajdáky od těchto dvou vychcánků, kteří umí velký h...o a hudbě rozumí asi tak, jako hluchoněmý člověk.. Nechápu, jak jim někdo za ten škvár který předkládaj, může vůbec někdo zaplatit. Pochopte, že manželé Ševčíkovi jsou obyčejný zloději a velmi dobře vědeli, na kterou část obyvatelstva zaměřit svou pozornost., resp. která se nechá dobrovolně okrádat, aniž by se bouřila. Jakým zázrakem vystudovala Eva zpěv na konzervatoři, to nepochopím, ale bylo to asi s odřenýma ušima. Véna je lenoch od pohledu jakbysmet, vrána k vráně, tihle dvě povedený holubičky by za pár stovek manuelně dělat nechtěli. Jsou to zlí a vychcaní lidé, kteří mají jen pro ty důchodce zdánlivě milou image. A nehledě na to, jaký jsou oba asi rodiče, když týrají svou malou dcerku a beze studu a bez svědomí klidně dál vystupujou, mě by hanba fackovala. Dobře to tu už napsal pan Honza Macháček - raději si hledejte jiné soubory, co dělají kvalitní muziku.
    • Re: EVIČKA S VÉNOU...

      René, co si o nás důchodcích myslíš, že jsme nějací žebráci? Co jim závidíš, to že se přiznají a nefňukají, jako naše celebrity, které berou horentní sumy za své vystoupení, kde otvírají akorát pusy, a ještě žebrají na sponzorech? Když nemáš náladu, tak se jdi ožrat, jak to děláváš a neunavuj. Víš, žes dost velkej opruzák? Podívej se sám na sebe, cos dokázal, no nekoukej tak dlouho, nic nenajdeš, protože jsi zatím nic nedokázal, akorát kritizovat schopné lidi.
    • Re: EVIČKA S VÉNOU...

      ASI MÁŠ TEN MOZEK VÍC ROZMĚKLÝ NEŽ-LI
      DŮCHODCI POSLOUCHEJ SI TY TVOJE NEKULTURNÍ BLBOSTI A NEOTRAVUJ S TVÝMA KECAMA DRUHÝ.
      • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

        René, ty nulo, asi si velikostí písmen doháníš velikost svého malého penisu a ještě menší inteligencí, že?

        For RENÉ *15*
    • Re: EVIČKA S VÉNOU...

      Vy usmrkanci debilní co píšete kraviny o hudbě, kterou nám dělají Eva a Vašek spletli jste si adresu. Poslouchejte raději vrzání dveří a boucání papírových pytlíků a neserte se do naší oblíbené hudby. Vsadil bych se že nedokážete zahrát na žádný hudební nástroj. O zpívání nemluvě a jenom znevažujete lidové umění. To co vy rádi posloucháte je pro nás brnkání na nervy. Vaše hudba pochází od černochů z Afriky kteří tancují kolem ohně se slámou na hlavě a vydávají nesrozumitelné zvuky.
      • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

        drž hubu kdo je u tebe usmrkanec!!zalez do hrobu dědku plesnivej!!! *9* *15*
      • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

        drž hubu ty šmejde víš o dnešní hudbě velký hovno a to dokazuješ už tim že posloucháš takový nechutný spplašky typu Eva a Vašek!! *1* tebe bych chtěla poznat abych věděla co seš za kreténa že tohle vypustíš z tý tvý huby! *15* *16* *16* pako omezný!!
      • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

        Eva a Vašek nedělají muziku, ale zneužívaj muziku, kterou udělal někdo jiný *10*
      • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

        Tady vsázíš špatně,že nikdo neumí na nic hrát a hudbě absolutně nerozumí. Já umím hrát na několik hudebních nástrojů, mimo jiné kytara (basová i akustická) nebo flétna se kterou jsem s hudbou jako malá začínala a umím ocenit kvalitní hudbu a promiň, ale Eva a Vašek do ní nepatří. Mojí srdeční záležitostí je rock (miluju Beatles, Queen, Pink Floyd, Nazareth a další skvělé kapely) a rozhodně to není brnkání na nervy a nesrozumitelné zvuky od ohně, jak tu píšeš, ale je to kvalitní a jedinečná hudba, protože tyhle kapely jsou slavný několik desítek let a stále budou. Ale i přesto, že jsem rockerka dokážu uznat kvality jiných umělců z jiných žánrů, vyseknout jim poklonu. Ale jak už jsem psala, Eva a Vašek jsou jen kýč a podřadná hudba. Ale v pořádku každý poslouchá co má rád a co potěší jeho ucho i duši. Neberu ti tvůj názor. *4*
      • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

        Vy jste inteligence sama, milý pane Všeználku. *9* *9* *8*
    • Re: EVIČKA S VÉNOU...

      chvalim a tleskam *4* *3* jedinej prispevek od rozumnyho cloveka *3*
    • Re: EVIČKA S VÉNOU...

      Každý sělá, co umí. Eva a Vašek postavili svůj repertoár na starších písničkách a nejedná se zdaleka jen o dechovky a nejedná se zdaleka jen o důchodce. Ti dva jsou schopni zahrát všechno v 5 jazycích světa. Co neumí, je snad jen takové to tuc tuc tuc tuc tuc tuc tuc tuc tuc
      • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

        MÁŠ NĚCO PROTI TUC TUC TUC?!!!!!!!!!! e di vys*at i s Evičkou a Vašíškem!! *9* *16* *8*
      • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

        Každý dělá co umí, jen Eva a Vašek se pokoušej dělat to co neuměj
      • Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

        tyhlety dementi tlusty spekaty ze umi jiny jazyky k smichu *15* *15* *15*
        • Re: Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

          Hele zklidni, se ju? *8*
          • Re: Re: Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

            Lidi,vy ste hustý...!!!!
        • Re: Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

          taky budeš starej, taky budeš vošklivej, taky se ti budou mladí puberťáci posmívat!
          • Re: Re: Re: Re: EVIČKA S VÉNOU...

            ježiš ty seš nějaká chytrá ty vogo *15* *9* *9* *9*
  • ovarvá královna a elektricman

    Poslouchej Evičko ty malá prasničko co to máš za chlapa já jen koukám,jo to je Vaclav tvůj oba jste fujfujfuj. *3* *3* *3* *13*
    • Re: ovarvá královna a elektricman

      tak z tohohle příspěvku nemůžu!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15*
    • Re: ovarvá královna a elektricman

      xDDDDDDD
  • HROŠI

    POMOOOC TEN JEJICH ZPĚV TO JE ALE PĚKNÝ HUMUUUUUUSSSS!!!!! *10* TO JE JAKO KDYŽ KOČKA CHČIJE NA PLECH!!!!!! *1* *15* *1* *15* *1* *9*
  • Obraz kultury národa

    Eva a Vašek je způsob jak vydělávat peníze jakýmkoliv způsobem. Pro lidi, kteří se hudbou vážně zabývají je toto velmi zavrženíhodná prostituce. Návštěvnost těchto akcí složená z primitivů a důchodců je důkazem velmi pokleslé kulturní úrovně tohoto národa. Za tohle duo se moc, moc stydím.
    • Re: Obraz kultury národa

      Asi jsi obraz kultury kde jsi jenom za blba
  • Příběh

    Eva a Vašek už maj dost

    Mám dědu,je mu,no asi 65let.Miluje lidovky a dechovku.Jednou chtěl zase děda po dlouhé době,kdy byl nemocný,prožít krásný kulturní večer.koupil dva lístky(tož to má i s babičkou) a vyšlo ho to na slušný prachy. Přišel tam,sednul si a vaši borcií Eva a Vašek zpívali celou dobu na plejbek. Tomu já říkám umění!!!! Stoupnout si za mikrofon, hejbat hubou a trochu kroutit zadkem,to zvládnu taky!!!!

    Něco mi říkejte o kvalitní hudbě.Tu dneska v Čechách dělá tak akorát Petr Kolář,Čechomor a Lenka Dusilová (omlovám se těm,kteří umí a zapomněla jsem je jmenovat).

    Děkuji za trpělivé čtení,příště už budu stručná.
    • Re: Příběh

      Až bude zase děda nemocný, tak mu kupte CD od Evy a Vaška a nemusí nikam chodit.
      Já jsem to CD dostala od známé, bylo na tom 12O skladeb, nakonec jsem si pořídila tu jejich tašku 7 CD a 2 DVD a to je můj poklad, na to mě nesmí nikdo sahat, aby mi to nepoškrábal. Sama jsem si udělala kopie, abych si originály uchovala nedotčené. Je mi 60 a je mi fajn. Užívám si důchodu, poslouchám Evu a Vaška a brouzdám si po internetu. Co bych chtěla víc. Ani nemám čas chodit do práce, jak jsem si před 2 lety myslela. Zdravím a přeji, abyste i vy všichni našli v životě pohodu a abyste se ve zdraví dočkali taky toho důchodu. Je to paráda. A buďte na nás důchodečky přívětivější a ohleduplnější. Já se musím smát, jak jsem vtipná a přitom je vše pravda. To taková Vondráčková v mém věku musí ještě pořád hopsat, aby uživila sebe a toho svého Michala. (nebo Martina?) Holt uměla jsem se narodit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit