Přejít na výpis diskuzí

Girlicious

HUDEBNÍ SKUPINA 6.5.2008 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lol

    hey lol jak se hadate:D:D:Dgirlicious přece maji byt kopirky pcd...pussycat dolls present girlicious:Pa ted sou lepši stejně girlicious ptž pcd se rozpadli a ted sou novy a hnusny:P
  • Girlicious jsou nej....

    Vy jste uplně blbí Girlicious nejsou žádný kopije lidi spamatuj te se The Pussycat Dolls jsou děvky.Girlicious Jsou nejlepší. *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
    • Re: Girlicious jsou nej....

      ty zasrana pizdo co si to žekla pcd jsou su per nemam pravdu holky ,????girlicious sou jejich kopie to vi kazdyyyyy *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5* *5* *5* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *3* *3* *3* *3*
    • Re: Girlicious jsou nej....

      děvka si tady akorát ty............ kdyby nebyly PCD tak Girlicious ani neexistují tak se vzpamatuj
      • Re: Re: Girlicious jsou nej....

        hej co si to dovolujes ty kurvo jedna besnena aby je slak strefil ty piiiiico *16* *16* *16* *16* *16*
  • ..

    me stacilo kdyz sem videl Girlicious klip.. "devky"? a s tim ze jsou pCD okoukany je pekna blbost.. naky Girlicious jim nesahaj ani po paty..
    • Re: ..

      Mne se od Girlicious líbí akorát Like Me i když mi přijde že ten klip je trochu podobný Buttons.. Jinak Pussycat Dolls byly , jsou a vždycky budou nejlepší..
    • Re: ..

      to máááááš pravdu Kámo avatou pravdu *4* *4* *4* *4* *4*
  • jaj

    Prosim vás nehádejte se tady vždy pussycat dělali konkurz na novou skupinu tak je to jedno obě jsou dobrý žádná není trapná a nikdo tady nekopíruje ničí styl! ono je to tak jednoduchý pochopit ale vám to nějak (bez urážky) nemyslí *13* papa *5*
    • Re: jaj

      pravda,pravda tuhle skupinu vlastne PCD vytvorili
  • hhhghd

    Pussycat Dolls jsou milionkrát lepší!!! A ještě k tomu, Girlicious jsou jen KOPIE PUSSYCAT DOLLS!!!!!!!!!!!!!! fakt kentus!
    LOVE PUSSYCAT DOLLS!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14*
    • Re: hhhghd

      náhodou me se líbí...jdou víc do r´n´b a nedelaj jenom ten ,,popíček,, jako PCD...líbí se mi jejich styl je to zas neco novyho protoze PCD jsou uz malinko okoukany...xD
      • Re: Re: hhhghd

        PCD a okoukany??kecyy!!!Jen ty pitky co si tu na ně hrajou jsou trapky *1* *1* *1* vubec jim to nejde *10* takže PCD nejlepšiii.......kdyby vubec PCD neexistovali tak se nikdo nesnaži o takovou skupinu...ani by je to nenapadlo něco takovyho vymyslet ale tim že ony jsou dobre tak se chytly další piče a kopirujou je!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16*
        • Re: Re: Re: hhhghd

          Hele já mám ráda obě skupiny! Girlicious jsou podle mě lepší v tom že v písničkách zpívájí všechny narozdíl od PCD tam většinou zpívá jenom Nicole! Skoro všechny klipy co sem viděla tak tam zpívala jenom Nicole
    • Re: hhhghd

      No to máš pravdu!Nemaj svůj styl a kopírujou PCD a Danity kane! TRAPNÝ! *10* PCD NEJVÍC....a tyhle jsou dost fake!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit