Přejít na výpis diskuzí

Girls

HUDEBNÍ SKUPINA 7.3.2010 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • velmi sa mi páči jak spievate *4* som vaša fanenka ste proste super ! *4*
  • Re: Girls

    Ja si zas myslím že vie naj spievkať a že síce sa veľmi nepohybuje lebo vždy zabudne aká je choreoška hádam to docvičí inak doma v tanci váli :D
  • Girls

    Ja mam velmi rada Girls su super ale dost mi tam vadi Barbora, inak Miska a Sarka su super baby maju nadherne hlasky a pekne tancuju sak aj oni su pekne neviem ako volado moze povedat ze Barbora pekne spieva sak spieva strasne... ani tancovat nevi ked spievali Pubertu v MTS tak ona vobec netancovala... sak ani to nevi boze vyzera jak taka ku_va boze len to tam kazi *5* inak Miska a Sarka su super *15*
  • Sara

    Ahojte !
    ked mu budete verit tak budete a ked nie tak co uz ale ja som Sarina kamaratka byvame na jednej ulici a chodime spolu do triedy ! pozname sa uz od skolky a je jedna s mojim BFF ! fakt !! neni to klamstvo !!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *1* *3* *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • new

    Girls maju novy singl Iba tak! *1* *4*
  • blog

    ahoj podívejte se pls na my-a-ti-nej.blog.cz je to blog nejen o girls ale i diamond cats, 5angels a don't be dolls
  • Re: talent

    ahoj třeba ne všichni ale někteří jo, protože už skoro všeci co znám mají slovenské televize.... ale je dost možné že ty ne..... ahoj ode mne vše *9* -------------------------------------------Girlsky jen tak dál jste super! *14*
  • talent

    ahojky prosím víte jak jsou na nejich stránkách(najdete v odkazech)anketa :kde v tv byste nejradši viděli girls je tam v mini talent show 2,cs má talent,v talentmánii a jako postavi v novém seriálu dejte prosím talentmánii protože jasko třeba postavi v novém seriálu my češi neuvidíme prosím
  • talent

    ahojky prosím víte jak jsou na nejich stránkách(najdete v odkazech)anketa :kde v tv byste nejradši viděli girls je tam v mini talent show 2,cs má talent,v talentmánii a jako postavi v novém seriálu dejte prosím talentmánii protože jasko třeba postavi v novém seriálu my češi neuvidíme prosím
  • Girls

    jsou super ale sáru nemůžu ani vidět je hrozně protivná a umachrovaná teda podle mě ale barborka a miška sou super a hlavně ta jejich písen puberta *3*
  • fdokonalost

    sou dokonalííííííí :-) žeru je hlavňe sárku :-)
  • Re: aha,

    jj, něco na ten způsob :)
  • aha,

    to jsou asi nějací slovenští 5 angels

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit