Přejít na výpis diskuzí

H16

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frajeři

    H16 - SK hardcoris frajeris *5* YEAH!!
  • H16

    H16 sou frajeri ale puste si pisnicku miki mora diss H16 mora do nich uplne rozjizdi a taky je dobry raper jako H16
  • H16

    jo a mimochodem H16 má 6 STÁLÝCH členů...takže jich může mít klidně 50 ale stálí budou vždy jen ti nejlepší...ta magická šesťka co tě dojebe° *9*
    • Re: H16

      Tak tomu ver...
  • h16

    Tag tohle jsou totální borci ja jich upa žeruuu *1*
  • MP3ky

    Našla jsem MP3ky zdarma od H16 :) Staré časy, Nech ti nejebe, Neprestávam veriť na http://mp3.izdarma.cz/mp3-zdarma/h1 6-mp3/
  • ???

    Ahojda všichni. Vím, že je to možná blbý, ale já fakt nevim, kterej je kterej. Tyhle kluky fakt žeru,ale nepoznam je od sebe. Nemohl byste sem někdo písnout, kdo je kdo? ...taky mám trochu bordel v těch jejich přezdívkách. Každou chvilku si Ti kluci říkaj jinak *9* Fakt moc díky za pomoc. Mějte se *3*
    • Re: ???

      pust si klip stare casy prvni je tam dylema, pak cigo a nakonec koko šajs aspon podle mě a jestli ne tak nevim :D
      • Re: Re: ???

        nejses lama ? xD Dylema a Koko sajs je ten sami...lamicka xD
      • Re: Re: ???

        sry teda prvni je otecko (kardinal korec) pak cigo a nakonec koko šajs (dylema)
  • H16

    Heej jako H16 upa best skupina tajito.jako oni borci oni upe ploste jedničky tajitho nej pisen dala si mi křídla,milujem a pod.Hej ja je upe zbožnujuuuuuu *14* *14* *14* *8* *8*
    • Re: H16

      až na to žee všeci tyhle songy sou od disgrafix ;)) *4*
    • Re: H16

      dala si mi kridla neni od nich ani milujem to už slyšíš že tam neni Otecko,Koko Najs ani Cigo!
  • h16

    chybí vám tam ...OTECKO... *1* *1*
    • Re: h16

      Vole otecko je kardinál korec
  • Jedině

    Jo, a mimochodem, H16 má 6 členů ;-). *5*
  • Jedině

    H16 je můj život. Jejich texty jsou prostě úžasný. Nejvíc žeru MC Dylemu, najvetší borec ;-). Fakt H16 best borci *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit