Přejít na výpis diskuzí

Holki

HUDEBNÍ SKUPINA 11.6.2007 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super

    to je úžasný od tý doby co jsem se zaregistrovala do Fanklubu tak tu je asi dvacet dalščích jen tak dále *1* *1* *1*
  • Návrat

    Holky se vracejí :) Konečně včera vystoupily v Těškovicích a bylo to skvělé i ve třech :-)
    • Re: Návrat

      jo to asi bylo prosimte mohl by jsi mi napsat kdo v jejich skupina už není *1* *1* *1*
      • Re: Re: Návrat

        ha není tam klára :) jinak sou super :)
        • Re: Re: Re: Návrat

          diky


          *4* *4* *4* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: Návrat

            vy jste tak nejlepsi skupina uz vas mam rada os malicka ale slva uz me dochazeli...
            *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Návrat

      Jej mám tam chybu :D Soráč
  • holki

    ahooj vsem, ja myslim ze je to velka skoda ze se rozpadly ja mam jejich 3 CD a byla to kdysi moje nej hudebni skupina a ted uz bohuzel nemam zadnou! takze to jest muj nazor *3*
  • holki jsou zpět

    Ahoj, Holki už zase jezdí. Byl jsem na jejich vystoupení v Českých Budějovicích. Úplně mě zarazilo, když tam Radana říkala, že Už mi nevolej je píseň stará necelých deset let. Ty brďo - vůbec nezestárly. Naopak. Vypadají skvěle a fantasticky jim to zpívá. I když - jsou pouze tři *9*
  • Super!!!!!!

    No tak toto je uplna bomba!Počul som že končia čo je obrovská škoda.Mam ich album vzpomínky zústanou ale ešte na kazete a zhánam ich všetky albumy na nete ale nič.Poradte niekto kde to dostanem.Diki.
  • holkiiiiiii

    Ahojky, tady můžete vyhrát knížku od K. Kolomazníkové Holki s jejím autogramem http://vyhraju.info?j=j&id=2
    • Re: holkiiiiiii

      no sou dobrý až na nějaký drobnustky *3* *14*
  • Skoda dobre vokalne znejici skupiny

    Skoda ze holky nejedou, mely by se vykaslat na nejake rozpory a vyuzit talentu ktery maji a dat do zpevu maxumum. Nejsem zadny pubertak ale hudbu dobrou hudbu miluji, a pisnicky od holek se mi nektere moc libi. Hlavne s hlasem Radany se da opravdu kouzlit - viz pisen nebezpecna. A treba jejich pisnicka kdyz me libas to je take fantazie ma to v sobe urcity nadech jakoby nebezkosti.
    A to jsem byl puvodne odpurce holek ze je to puboškovska skupina ale pak se mi to zalibilo a nektere pisnicky maji i textove hlavu a patu.
    A to je dulezite neco nabidnout neco dat. Talent ten se neda naucit a kdyz ano tak je to vzdy poznat stejne tak je poznat kdyz date maximum do toho ze sebe. Viz treba Fredie Merkury budiz mu zemne lehka. :(
    • Re: Skoda dobre vokalne znejici skupiny

      Souhlasím s tebou,já je taky nemusel. Jenom Kabáty a tak dál.Ted jsou lidi v paneláku u konce s dechem. Holki a pořád a pořád T y brdo a jsem dědek skoro.Nikolka je moc živá a nádherná,energická a sexsy.
    • máš pravdu

      Titus má pravdu,když nebudete zpívat tak to bude velká škoda!!!! *13* *13* *13*
  • kdy a kde

    nevíte nikdo kde a kdy mají mít holky koncert??????? prý u Hradce králové ale já nevim?????? *7* *7* *7* *7* *4* *4* *4*
  • dobrá skupina

    holky byli jste fakt dobrá skupina hodně holek odemne ze školy váše písničky májí rádi *9* *9* *9* *15* *4*
    • Re: dobrá skupina

      Ahojky mam prosbu schanim tyto cd od skupiny holki tyto mi chybi ve zbirce 2003-At to neskonci,2002-vzpominky zustanou a 2001-pro tebe dvojplatinove album.I kopie muzou byt.Dekuji budu moc rada za vasi odpoved Veveruska
      • Re: Re: dobrá skupina

        cd mužeš koupit na www.livecd.cz *3* *3* *3* *3* *3*
        • Re: Re: Re: dobrá skupina

          ty co tam pisou ze skupina holki nestoji za nic tak nemaj vubec hudebni sluch a at nenavstevuji tyto stranky me se velice libej a sem rad ze se zase dali dohromady zni vam to pekne *5* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit