Přejít na výpis diskuzí

Kabát

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
314 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • corrida

    Kabáti jsou zkratka super skupina, byla jsem na jejich koncertech v Brně a musim říct BOMBA!!!!! Dole v dole i Corrida super!!!!Prostě si myslim že Kabáti jsou u nás dost oblibeni hlavně u mě *3* *15* Kabáti, valte to jen tak dál *3* *1*
  • corida

    corida,tak to je bomba *15*
  • koncert

    jde te na ten koncert???????????????????????????? ?????????????????? *4*
  • Eurosong

    Hmm...tak nejlepší česká kapela nejsou ani náhodou a to co předvedli na eurosongu to byla pěkná ostuda!!! byli snad nejhorší a Vojtek ještě kritizoval ostatní učinkující nevím kde bere to sebevědomí..o jejich image ani nemluvě no trapas *1*
    • Re: Eurosong

      Hele hoď se do klidu a pusť si radši Kelly Family!! *1*
      • Re: Re: Eurosong

        PS:to sem myslela na uživatele Davida *3*
    • Re: Eurosong

      TY JSI PĚKNEJ DEBÍLEK.RADŠI SI PUST BRITNY SPEARS A HOD SE DO KLIDU. *13*
    • Re: Eurosong

      Každej má na ně hold jinej názor, v eurosongu meli spatné ozvučení a pro mě nejlepší jsou v ČR i ve světě! *14* *16*
    • Re: Eurosong

      ostudu udělali ale zdáli jse mi bohužel ostatní kapeli horší.Já si myslím zase že na kabáty je tohle moc slabý nějaká eurovize protože stejně vždycky zvítězí ňákej pop.Kabáti jsou lepší a chápu tvůj názor. *1*
  • kabáti

    Kabáti jsou prostě nejlepší česká kapela!!! *3* *14*
    • Re: kabáti

      kabáti jsou ta nej. kapela v č.r!!!!!!!!prosté je miluju!!!!!!Kdo je zná tak mi napište *3* *14* *14* *15*
      • Re: Re: kabáti

        to víž že je znám KABÁT!!!!!! *5*
      • Re: Re: kabáti

        souhlasim s tebou.jsou senzační *14*
      • Re: Re: kabáti

        Souhlasimže sou fakt nejlepší!!sou to borci!!! *14*
  • Referat

    Ahoj doufam že to bude naši učitelce za referat do hv stačit inak se picnu hh - děkuji webmastrum takovy kabat sem hledal *3* *15* *3* *4* *4*
    • Re: miláčci

      jsou to up. super kluci a hezcí a dobře zpívají prostě good česká skupina mtr!!!! *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit