Přejít na výpis diskuzí

Kids Dalmateens

HUDEBNÍ SKUPINA 14.12.2009 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svět dětí

    je parádní píseň *3*
  • Nevydávejte se za mě!!

    Ahoj....Moc vás prosím nevydávejte se za mě...Jak sem ted odešla z Kids Dalmateens mám to furt na srdci..Mrzí mě to že sem odešla ale nedalo se nic dělat..Tak prosím nevydávejte se za mě!!Děkuji *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: Nevydávejte se za mě!!

      Ty si pravá Dia nebo ne *7*
    • Re: Nevydávejte se za mě!!

      Ty si pravá Dia nebo ne
  • nej

    ONI NEJLEPŠÍ... HLAVNĚ DENISKA...:) VÍ SVÍ..xD a oni vlastně všicni...:D
    • Re: nej

      Nejlepší je denča,a možná bude chodit s mým kamarádem.jooooo super
    • Re: nej

      Jj Deniska,Barča a Dia...ty mám nej...ale ostatníí jsou taky BOŽÍÍÍ *4* *4*
      • Re: Re: nej

        hm asi new je Barča a Dianka ale nemaji moc heske pisně *13* muj web je www.microx.wbs.cz
  • Kids Dalmateens

    Ahoj..Děkujeme že nás máte rádi..Mi vás taky!!!!Příjemný den a krásný školní rok přeje Dianka a její mamka
    • Re: Kids Dalmateens

      Kids Dalmateens(Dia,Verča,Verča,Denča ,Peťa,Táňa) jsou dobré,ale mě osobně se více líbý Diamond cast.Ale zase Kids Dalmateens jsou lepší než 5angels...
    • Re: Kids Dalmateens

      Tohle jsem nepsala ani já, ani moje mamka...nepíšeme totiž hrubky. Když už se chceš za někoho vydávat, nauč se psát...Dia *13* *13* *13*
      • Re: Re: Kids Dalmateens

        no,jo,naco do té školy chodí,když ani neumí napsat slovo:my *1*
  • DBD

    Ahoj všichni, Dia, Barča a Denča odešly z Kids a založily si vlastní skupinu DBD - Dont Be Dolls, jsou super, najdete je na Face booku, a budou určitě tisíckrátlepší než Kids...ty jsou bez nich úplně nemožný, viděla jsem je v letnanech a tancujou jak kdyby se to začaly učit včera a pořád ty dvě stejný písničky a jednu ještě ani nezpívaj oni *15* *15* *15* ...prostě ty tři nejlepší odešly a je to super,že to nevzdaly a založily novou skupinu...taaaakže od dneška fandím jen Dont Be Dolls *14* *14* *14* *14* *14*
  • neviem

    Kto mi zozenie fotky ked bola Hanka v kids dalmateens?Pošlite mi na facebok *9* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit