Přejít na výpis diskuzí

KOBLÍŽC!

HUDEBNÍ SKUPINA 30.3.2009 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BuBLa

    Potřebobala bych poradit mám v tom totiž zmatek,jak se jmenuje ten emař s blond vlasy??? :D díkes ♥
    • Re: BuBLa

      Josie(Josef Vařeka)♥
  • CD

    Lidi nevíte kde bych na netu mohla koupit jejich CD?? Nemohla sem nic najít tak mě napadlo jestli vůbec nějaký maj...Nebo i něco jinýho jako trika a tak?? *4*
    • Re: CD

      dobře tak CD mají 2,ale ani jedno nemůžu najít
      • Re: Re: CD

        Jo, všechno mají;] Najdeš to na téhle stránce: http://apps.facebook.com/ecwid-shop /store/100000283905944
        Pokud ti to blbne a nejde to načíst, jednoduše si to objednej přes zprávy Facebooku;) Napiš třeba Josiemu a domluvíte se;)
        • Re: Re: Re: CD

          Josiemu to bych neriskovala *1* on neodpovídá na nic *3* teda mě odpovídá vždycky ale tak detail *14* jinak dají se objednat na mailu koblizciband@seznam.cz
  • WEB

    Ahoj hele já když chci jít na jejich stránky tak se mi tam objeví jen obrázek... jakto ?? :(
  • :O)

    Koblížc! sou nejlepší skupiny ne celým světě,, *14* *14* *14* *14* *4* *3*
    • Re: :O)

      *skupina,,:D
  • Chyba

    nevim, ale zda se mi ze je to Robert a ne Robin :-)
    • Re: Chyba

      Jmenuje se Robert.. Jen má přezdívky Rob,Robin apod. ;)
  • jj

    Kobližci jso užasni :D nejlepši je Wilip
  • Přečtěte si to tady prosím.. http://www.karaoketexty.cz/koblizc-18344/fanklub/strana-1 mohli by jsme udělat lyrics na některou z jejich songů víc na KT. xD
  • Hodně trapná skupina! Složená z feťáků a našampónovaných blbečků
    • Nikdo není zvědavej na tvůj názor! Je to hodně dobrá skupina a jestli jsi je neviděla na vlastní oči tak pak nemáš co říkat!
      Jsou to náhodou hodný, krásný a vtipný kluci! Aspon si na nic nehrajou!!
      Tak klídek!! Nenavážej se do ostatních a všímej si sebe!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit