Přejít na výpis diskuzí

Kryštof

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neej=*

    Tahle skupina je mooooooc fajáá.....Moje nová závislost.... *3* *14* Richard je náádherný *14*
  • vstupenka

    Ahoj, koupím 1 lístek na koncert do Ova na akustik tour. Cenu respektuji. Prosím nabídněte. Mob. 602789387 díky *3*
  • NEJ

    Ahoj zdravim všechny fandy!Zdá se mi,že je nás tu nějak málo na nejlepší skupinu u nás.Tak se přidejte Vy co tu ještě nejste. *3*
    • Re: NEJ

      Říkáte nejlepší skupina?A včem jsou nejlepší?Hudba by se dala poslouchat,ale ty jak vy tomu říkáte texty jsou v nejlepším případě divný,nebo vy tomu rozumíte?Hudbu posloucham 30 let,leč něco takového jsem dosud opravdu nikde neslyšel.Buď je to tak chytrý že na to nestačím,nebo je to ztráta času poslouchat.Nepochopil jsem v tom 2 souvislé věty,nikde,ergo proč to poslouchat?Dle mého by udělali nejlépe kdyby se zbavili pana Krajča,nebo si našli jiného textaře který umi psát tak aby tomu někdo rozuměl.Jinak vám přeju ať vám to nadšení vydrží.
  • jj jsou husty

    je to jedna z nej českejch skupin!! *3*
  • Kryštof je super

    Kdyštof je moje srdcová záležitost dlouhou dobu a moc jim fandím.
    Přeji hodně hezkých písniček.
    *3*
  • Je mi už strašně moc let. Ale skupina Kryštof je prostě nejlepší skupina v CR. Moc jim fandím a album inzerát je prostě vrchol .
  • Fotoobraz od Krajca

    WOW!!!Tady muzete ziskat skvelej fotoobraz od Richarda Krajca!!! www.aukro.cz/nadeje24
  • Krystof v Olomouci

    hej v sobotu bude tahle paradni kapela v Olomouci a ja vypatrala penzionek na kterym budou spat, najde se nejakej silenec kterej semnou pujde na navstevu? *15*
  • Zlín-Kroměříž

    Myslim by zas měli vystoupit ve Zlíně,ne? Už je to dlouho, co tady nebyli...
  • Krystof w Polsce

    Witam, grupa (skupina) Krystof pojawia sie takze w Radiu Opole (PL), "Lolita", "Zrcadleni", "Svedomi", "Srdce",... Bardzo sie ciesze (ja sem velmi rad), ze mozemy ich sluchac w PL. Bardzo dobre teksty, interesujaca melodia. To dobry zespol. Czekamy na nowy album.
    Adr

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit