Přejít na výpis diskuzí

Led Zeppelin

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LZ

    V roce 69 jsem vyposlechl jejich 2 album a od těch dob jsem jejich fanda. Myslím že jde o kapelu která toho vymyslela v beatu nejvíc. I když na Beatles taky nadám dopustit. *4*
    • Re: LZ

      led zeppelin je super kapela nejlepší je since i´ve been loving you nebo rock n roll *4*
      *3*
    • Re: LZ

      led zeppelin je super kapela nejlepší je since i´ve been loving you nebo rock n roll *4*
  • Nahrávky Led Zeppelin

    Ahoj, zatím neúspěšně sháním nahrávky z koncertů Led Zeppelin jiné než TSRTS a How The West Was Won. Nemáte někdo něco zajímavého na výměnu nebo půjčení?

    Díky moc
    • Re: Nahrávky Led Zeppelin

      Už jsi něco sehnal,mán např.L.Z Seatlle 17.7.1977 dvou DVD,či San Francisko 27.4.69 Fillmore West,nebo Live in Germany 1980,či BBC Sessions, atd *5*
  • best rock

    Pokud milujete rock, mérkněte na moje stránky http://harrisonka.blog.cz/ Budu ráda za návštěvu *3*
  • nejlepší hudba

    zeppeliny, neposlouchám dlouho, ale už po prvních pár písničkách jsem konečně našel hhudbu, která přesně zasáhla můj styl a teď už téměř neposlouchám nic jiného než Zeppeliny, tahle hudba má duši
  • LZ

    cepíni jsou skvělí hudebníci
  • poradte me

    Hej lidicky,kde si muzu stahnout nejake kvalitni empetrojky zeppelinu?dik predem R. *7* *9*
    • Re: poradte me

      Pokiaľ máš vážny záujem o tvorbu Led Zeppelin,kontaktuj ma. Mám vťkú zbierku materiálov,foto-4OOO foto,CD atď...
  • Zepp

    Geniální skupina už jen podle čtyřech velkých talentů.to ale jistě všichni víte.Co bych bez nich byla?
    • Re: Zepp

      jojo, dobrá skupina, nejlepší je písnička Staitway to heaven, nemá chybu *4*
      • Re: Re: Zepp

        a slysels Bring it on hume?bomba!!!!!!
        • Re: Re: Re: Zepp

          oprava HOME!!!! *8*
  • Mothership

    Teď běží na TV reklama na CD Led Zeppelin s názvem Mothership. V I-netových diskografiíchto ale nenacházím. To je nějaký výběr?
    • Re: Mothership

      jsou tam 2 cedecka a 1 dvdycko a je to takova bestofka
    • Re: Mothership

      no je to vyběr remastrovanejch nejlpších skladeb. Dá se sehnat na amazon.com a snad bude i v bontonlandu nebo tak.
  • Led Zepp

    Svet bez Led Zeppelin by byl šedý.Kolikrat mi hudba těchto velikánu pomohla jak ve zlém tak v dobrem. *4*
  • To je proste pojem sam o sobe

    myslim ze samotna kapela Led Zeppelin je novej styl hudby-roku
    • Re: To je proste pojem sam o sobe

      neni to jen novy samostatny styl rocku ale i nov pohled na svet a nova filozofie.Proste genialni!!!!!dabelsky *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit