Přejít na výpis diskuzí

Lordi

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ***

    Jooo Lordi upe superní skupinka dajou se poslouchat pořád a majou takovej osobitej styl...a upe už se těším na WMOR pač tam budou vystupovat a věřím tomu že to bude nezapomenutelná show s upe dobíma efektama a dobou hudbičkou *3*
  • lordi

    ja miluju metal a LORDI ze vseho nej jsou super *16* *16* *1* *1* *5* *5* *5*
  • jsou super

    Já miluju metal a hardrock.A myslím si že lordi jsou jedna z nejlepších skupin.
  • sou good

    jj..já na metal mots nejsem ale lordi sou supr...would you love a monsterman..to je ůžo písnička...není to sice moe nej skupina ale mám je ráda.. *14* *3* *4*
  • Blog

    víte že zejtra víde nový album deadache a na mojich stránkách jsou již nějaký k poslechu a ke stažení

    http://lordi-az.blog.c z

    *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: Re: Lrodi_neeej

    No koncert se to snad ani nazvat nedá:-)..Ale jenom kvůli nim sem jela na Benátskou,,to víš že tam byli ne?
  • Re: Lrodi_neeej

    nazivo?? hlavne nerikej ze tu nekde v cr meli koncert a ja o tom nevedel *16* *10*
  • Lrodi_neeej

    Heej jako naživo sou fakt super!!!Úplně bomba,to sem nečekala..Sázeli tam všechny svý hitovky a fakt mě dostaly:-)
  • Je libo Lordy

    Originální hudební merchandise (trička, čepice, kšiltovky, opasky, náramky, mikiny, batohy, vlajky, apod.) najdete zde: http://eshop.hrachovka.com/sortimen t/merchandising/
  • Re: jooo

    to asi nejvíc poslouchám právě Lordi a MCR *3*
  • Lordi

    Jsou doobrý....nej songy - Hard Rock Hallelujah, Blood red sandman, Kalmageddon, Devil is a loser, would you love a monsterman, icon of dominance. Jo jo .... *16*
  • Lordi♥♥♥♥

    *14* *14* blood red sandman *14* *14* *14* *14* hard rock hallelujah *14* *14* Miluju je!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Lordi

    miluju lordi ale ten zpěvák bez maskyje vááážně hnusnej le s maskou ho MILUJU *3*
  • Re: Re: Prostě Lordi

    Přesně Lordko
  • jooo

    jako kostymi maj good ale proste nejsou muj sty l ja raci mcr
  • Borci

    Jsou nejlepší na světě. KAm se na ně hrabou jiny skupiny. A ty jejicjh kostymy *16* ....
  • Re: Prostě Lordi

    Já nic jiného ani neposlouchám. Blood red sandman je best song, ale dobrý je i Would you love a monsterman. *5* *5* *16*
  • Prostě Lordi

    Ty vole co to je ludi...... no jsou fakt husty... proste nejlepsi jsou lordi.. to ted poslucham furt.. neznam blaznivejsi skupinu.. a na jejich vieoklipy nikdo nema... sou upa bozi!!!! *16* *16* blood red snadman... *16* *16* *14*
  • Re: Lordi

    Moje řeč *3* Sou naprosto bestowý *14*
  • Lordi

    Podle mě jsou LORDI jedineční a nepřekonatelní. Neznám lepší skupinu. A ty texty, hudba, klipy,... Prostě nejlepší! *14* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit