Přejít na výpis diskuzí

Lovex

HUDEBNÍ SKUPINA 26.3.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naj.

    Lovex súnajlepšíí.. :)))len keby tu niekde mali koncert.... *9* *3*
  • sou skvelý

    noo...taky sem necekala,ze me to tak veme...fkt hrajou dobre...akorat sem je objevila docela nedavno,taze nwm,jestli jeste hrajou...tak kdyby ste mi to pls nekdo rek...
    • Re: sou skvelý

      Nahrávají nové album.
      • Re: Re: sou skvelý

        tak to je skvělý mě se od nich líbí yours
  • Příjemné překvápko...§

    Nu jako mě kluci celkem brutálně překvapili...! Nevědela jsem že śou až zas tak dobrý...! Palec nahoru..!! *3*
  • jjjjj

    jjj fešná kapela *15* *15*
  • Nové CD

    Tak nějak se začít musí...co si myslíte o novém Cd které má ve Finsku vyjít 30.4?? Jaký máte názor a myslíte si že můžou být kluci ještě lepší než jsou? V tom případě v čem? Pište, pište :)
    • Re: Nové CD

      No, upřímně, myslím, že v užším časovém hrizontu se velmi pravděpodobně vrátím k Divine Insanity.. Ne že by POS bylo horší, ale Lovex jsou pro mě DI..
    • Re: Nové CD

      mám dojem že budou lepší než dříve...A mam dojem že Theon ještě krásnější zbožňuju ho *14*
      • Re: Re: Nové CD

        Theon?? A může on být vůbec ještě krásnější než je?? Jinak sme na tom stejně, je to takovej ten anděl s duší ďábla. Ale Julian taky není špatnej. Já vím, každej máme jinej vkus ale...prostě říkám že není špatnej :)
        • Re: Re: Re: Nové CD

          Lepší? Mě se líběj tak jak jsou *4*
          • Re: Re: Re: Re: Nové CD

            Možná,že jsou tvrdší než The Rasmus, ale víc coll než H.I.M to rozhodně nééé!!!! Nejsou špatní,ale tohle fákt říkat nemněl! *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit