Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsou mí pusinky

    Na ně mi nikdo hrabat nebude!!!! *5* *5* *5* *5* *5* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *10* *10* *10* *10* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
    • Re: To jsou mí pusinky

      *15* *15* poser se z nich nadržená pubertačko! *15*
    • Re: To jsou mí pusinky

      To se nemusíš bát ty ubožačko, že zrovna po tobě půjdou *1* *1* Oni už svý přítelkyně mají. *3*
  • Pro LUNETIC aneb pro všechny členy této skupiny

    Ahojík Lunetici.Prosím nemohli byste mi poslat na mail vaše icq nebo skype???Já bych ho když tak nikomu nedala.Když byste chtěli.Prosííííííííííí
  • Nazdárek

    ahoj asi se ptám zbytečně ale zeptám se.prosím vás nemáte někdo na Martina nebo na někoho z luneticu icq nebo skype nebo mail??????????????????????????????? prosím o odpověď.Předem díky moc *8* *14* *1*
    • Re: Nazdárek

      mam e-mail :noggin@nogginmusic.cz
      • Re: Re: Nazdárek

        díky
        • Re: Re: Re: Nazdárek

          nemas zac ja uz sem mu psala i koukla na web je moc hezkej a ta pisnicka taky
          *4*
          • Re: Re: Re: Re: Nazdárek

            jsem mu taky psala...a ty písničky jsou super...jsem mu psala že se znám s jednou jeho kámoškou tak snad se ozve... *8* *8* *16* *15* *15* *15* *15*
  • odepište

    Má David nějakou babu? Slyšela jsem, že si našel nějakou zrzavou Irku která pracuje někde u krav. *9* Je to pravda lidi? *9*
    • Re: odepište

      A kde jsi to slysela s tou Irkou? To snad,ne? *8*
  • dotaz

    Ahoj, nevíte někdo co ted dělá David, jestli je ještě v tý Anglii u prasat nebo už se o něco pokouší tady?
    Díky
    • Re: dotaz

      jeste je v ty anglii,myslim co ja vim kde je *3*
      • Re: Re: dotaz

        Díky.
        • Re: Re: Re: dotaz

          jj nemas zac
          *4*
  • Je to pravda???

    ahoj chci se zeptat někde říkali že prej se z nich stali feťáci je to pravda??? *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    • Re: Je to pravda???

      ahoj...Martin drogy bral před lety, ale pochybuju, že teď jsou feťáci...Ale asi ne... *5*
      • Re: Re: Je to pravda???

        aha děkuju moc a prosím ještě kterej je ten martin a jak se jmenuje ten blonďák??? *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
        • Re: Re: Re: Je to pravda???

          hele podivej se na www.lunetic.ic.cz a tam mas jejich foto a kdo je kdo nebo na www.lunetic.wz.cz a tam je to taky
          • Re: Re: Re: Re: Je to pravda???

            díky moc
            • Re: Re: Re: Re: Re: Je to pravda???

              nemas zac
              *3*
        • Re: Re: Re: Je to pravda???

          ten blondak se jmenuje martin kocian
  • vzkaz

    Je velka skoda ze jste skoncili Stale mam v pameti jak nas jelo asi patnact ze skoli na vas koncert Super zazitek Zaslachla jsem ze planujete navrat asi to ale nebude pravda . Mejtese krasne at se vam dari
    Pro odpurce Neurazeje nekoho koho ani poradne neznate.
  • vraťte se Lunetici...

    ahoj...až si tu bude kdokoliv číst muj příspěvek,tak rozhodně nejsem blázen a myslím,že hodně lidí na Lunetic vzpomíná v dobrém...já si je z dob jejich slávy sice moc nepamatuju,ale pár plakátů doma mám...stálo by za to zkusit to znovu jako ti krásní kluci z LUNETICU... *14* miluju vás kluci... *9* vraťte se...prosím..vaše věrná posluchačka Peťa *14* a nejsou buzici jak se někteří jedinci domnívají...
  • Písničky

    Ahojky lidičky,
    bohužel mam jen jednu písničku od Lunetic a chtěla bych další prosím poslal by mi někdo na e-mail:smoulinka404@seznam.cz ??????? Písničky od Lunetic?????Písničky většinou jménem:Chtěl bych tě líbat , Rok a den , Dotyky , Only you , Udělám co budes chtít nebo můžete i jiné ale mocinky hezké!!!!MOC PŘEDEM DĚKUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! *3* *3* *4*
    • Re: Písničky

      mno Dalca Kaplan napsal jejich poisnicky a proslavil je kdyz sem u nej byla na zpevu tak sem nemohla s tech jeho tanecnich kreaci *3* *15* *15* *15*
  • lunetic

    lunetic je fajn skupina!!!!!!VRATTE SE!!!!!!!!skoda ze jste se rozpadli *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit