Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Forum

    Ahoj, pro lidi, kteri na Lunetic nezapomeli - chci vas pozvat na forum o nich na http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&forum_ID=3215&auth= Jinak ten vzpominkovej koncertik by byl fajn nooo:-) *3*
  • vzkaz pro Lunetic

    Čauko plosím vás mohli byste aspoň udělat vzpomínkový koncert, kde byste zahráli sví písničky jako takovou hezkou vzpomínku co??? Myslím, že by to bylo super jako pěkná vzpomínka. Pokud si tento vzkazík někdo zvás přečtě doufám, že o tom aspoň budete uvažovat a zkusíte to!!! Myslím, že by to stálo za to!!! Jinak vám všem přeju mooocinky štěstí. *3* *4* *7*
    • Re: vzkaz pro Lunetic

      Ahoj Aničko, v nejbližší budoucnosti o žádném vzpomínkovém koncertu neuvažujeme, ale kdo ví, nikdy neříkej nikdy *3* Bohužel já i ostatní kluci jsme dost zaneprázdnění. Jménem svým i ostatních kluků děkuji za milé vzkazy (i za ty méně hezké - trochu tolerance lidi *5* S přáním hezkého večera se loučí Aleš *4*
      • Re: Re: vzkaz pro Lunetic

        ahoj Aleši prosím napiš mi na e-mail nam spoustu otázek k Luneticu
        byla bych ti moc vděční vaše faninka
      • Re: Re: vzkaz pro Lunetic

        bylo by super kdyby jste se vrátili všichni Vaši fanoušci by měli radost
      • Re: Re: vzkaz pro Lunetic

        ahojda Aleši prosím odpověz na mail!!!posílala jsem asi dva nebo kolik tak se ozvy pls.A pokud budeš mluvit s Martinem tak taky aď se ozve.Děkuju moc *8* *15* *3*
        • Re: Re: Re: vzkaz pro Lunetic

          Martin se neozve, ma prece hodne prace. Ales mi napsal jen jednou, ted uz mi asi taky nenapise. Ale jinak on je fajn. *3*
        • Re: Re: Re: vzkaz pro Lunetic

          no ja sem mu taky psala a nic
      • Re: Re: vzkaz pro Lunetic

        Plosím kluci vraťte se kluci plosím vás o to.Aspoň plosím uvažujte plosím o tom!!!! *9* *9* *9* *9*
      • Re: Re: vzkaz pro Lunetic

        ahojky to by bylo uplne super kdyby nejaky koncert byl anebo by jste se dali dohromady urcite byste slozili suprovy pisnicky a ja vam moc verim!!!! *14* *3* *14* *4*
  • Jsou nejlepší zbožňuju je!!!!Nej z nich je Martínek, ale jinak jsou supa všeci!!!!Škoda že už nefungujou jako kapela....*14* *14* PS: Ať se ti Martine daří na sólové dráze a určitě budu tvoje písničky poslouchat, protože budou určo sqělý! *14* *14*
  • SRAČKY, CHUJOVINY

    JSOU NEJHORŠÍ A VŮBEC JE NEŽERU *9* *9* *9* *13* *13* *13*
    • Re: SRAČKY, CHUJOVINY

      hele ty....oni byli,jsou a budou vždycky nejlepší a pokud se tobě nelíběj tak nevim jaký voloviny můžeš poslouchat ty!astala vista baby. *10* *16* *15* *5* *5*
      • Re: Re: SRAČKY, CHUJOVINY

        nemel sračky ,tohle sou trapný přeslazený trapáci,se ani nedivim že s eto rozpadlo *15* fuuuj fakt jestli tohle považuješ za vrchol hudebního vkusu vole tak seš dost pošahaná,existujou daleko lepší skupiny kterejm tyhle dementi nesehaj ani po kotníky takový disktantský hovada fuuuuuuuuuuj!!!! *9* *8* *16* naprosto SHITOSNÍ ubohost! *9* *16*
      • Re: Re: SRAČKY, CHUJOVINY

        Jako seš asi blbá ne? Nej musika je Hipec a Rap a pokud se chceš s těmadla sračičkama někam srát tak ne prosím nám pod nos *16* Jako ja se na to ani nemůžu dívat a už vubec je poslouchat! Takže zalez do tvým myší dírky *15* a nevopruzuj! *13* Piczooo!
      • Re: Re: SRAČKY, CHUJOVINY

        Jestli za vrchol hudebního vkusu považuješ tyhle 4 chudáky, tak to tě teda opravdu lituju. Vždyť akorát zpívaj (nevalně) a kroutěj prdelema. Jsou to jenom komerční nagelovaný panáci, který maj s hudbou asi tolik společnýho jako papež s bordelem. Nechci tě urazit, ale všichni fanoušci Lunetiků, který jsem kdy potkal byly přinejmenšim hodně jednoduchý, holt jaká hudba, takový posluchač. Sorry, ale hudbu si představuju úplně jinak.
      • Re: Re: SRAČKY, CHUJOVINY

        Bože ty seš ale blbá kráva!!!! *15* *15* *15* *15*
  • hap

    jsou nejlepší já je žeru! *4* *14* *1* *14* *15*
  • Jujky, a jak jim ležela kvanta holem u nohou

    Jujky, když si vzpomenu na tu dobu...psal se rok 1998....vyhrávali hitparády....na koncertech jim omdlívali holky.....všichni byli jak navedený.....dělili se na 2 skupiny.....na "Ty, co poslouchaj Lunetiky" a na "Ty, co nesnášej Lunetiky".....Mno, já v tý době chodila ještě na 2.stupeň ZŠ. Všechny holky je milovaly, psali jim dopisy, chodily na koncerty, brali je za bohy.....A ten zbytek....kluci....ty je nesnášeli!! Jediny, co po nich zůstalo jsou vzpomínky a velice působivý a odstrašující příklad toho, jaká je sláva pro ty, co naní nejsou připraveni a neumí s ní naložit....njn, třeba se zase jednou objeví nějací nový "Lunetici" a oblbnou masu puberťaček! *4*
  • To Martin

    Jses fakt ubozak, jeste mas porad rad tak svou mamu, nalesteny sklenicky a pervitin?
    Uz nevis, jak na sebe upozornit, doufam, ze se do vily nedostanes a jestli jo, tak at te tam poradne ostatni terorizujou. Paaa *5*
    • Re: To Martin

      hele nech martina na pokoji je to jeho zivot o se do tvyho zivota taky nehrabe *13*
      • Re: Re: To Martin

        Jo přesně je to jeho už tak dost posranej život.. *5* *15*
    • Re: To Martin

      A OJEBOU *15* *15* *15* *15* *5*
      • Re: Re: To Martin

        vy delate jako by vsichni na svete byli svati jenom martin je ten nejhorsi ze vsech!!!!kazdy kdo prijde a precte si to si o vas mysli ze jste ubnozaci a hlavne zavistive mrchy!!!mate na to aby jste spivali???vystupovali??jezdili po svete a aby vas lidi mneli radi???jak mate takove velke huby tak se cinte a zcnete spivat sami!!!a chci videt kam to dotahnete!!!nemate ani poneti koik casu a ztarosti to vyzaduje!!!!moje kamoska je zpevcka a odni vim ze je to mooooc teske!!jak ji vsecho stezuje jenom blba ryma!!!aly vy jste mistri ze v umite vsechno tak dejte vedet az budete mit n ejky koncert rada se prijjdu podivat z rajcatama ale nebojte az si vas polechnu a posoudim tak teprve uvidim jesli budu mit rajcata na veceri nebo se budu divat jak leti na vas!!!!blbecci!!! *16* *8* *5*
        • Re: Re: Re: To Martin

          vyjebaná čubko nemachruj tak s ez tvý kámošky třeba poser!! *15* Luntetik sou sračky takový chujové pro malí letý holčičky který se zpokojej fakt s málem
          !!! *9* humus!!!!!!
          • Re: Re: Re: Re: To Martin

            *9letý *4*
        • Re: Re: Re: To Martin

          Mila divko,
          predtim, nez tu budete posilat sve trapne vzkazy, si poradne prectete co pisete a opravte si alespon pravopisne chyby.
          Preji pekny den.
  • ctyri ritopichove

    Martin - fetak, ochlasta, devkar a podivna existence je tedka rad, ze dela cisnika *15*
    Vasisek - zkrachovala muzikalova "hvezdicka", gay, hoodne spatny "zpevak", ktery si privydelava na svou spatnou existenci jako prilezitostny stripter a gigolo *15*
    Alesek - sebevedomej arogantni protekcni debilek, ktery je rad, ze se dostal (protekcne) na post moderatora a muci svymi kretenskymi vyplody sveho choreho mozku cast ceskeho obyvatelstva *15*
    David - podivin, nemluva, detinsky postpubertacek, zkrachovaly "podnikatel", je ted rad aspon zato, ze muze bejt u prasat a rochnit se s nima ve zlabu *15*

    Na tyhle ctyri mamlasy hodne plati porekadlo: Mnoho povolanych, malo vyvolenych.
    A taky: Pycha predchazi pad. *5*
    • Re: ctyri ritopichove

      přesně souhlas s tebou! *3*takový chujové pro malí pubertální dilinky *15* to sou snad nejvetší shity co sem viděla! *9* *9*
    • Re: ctyri ritopichove

      hele muzes mi rict proc jim nadavas oni toho dokazali vic nez langerova a got dohromady vis dokazi oblbnout statisice lidi a vsichni co jim fandej je maj dodnes radi
      • Re: Re: ctyri ritopichove

        Nejsem fanda ani Langerový ani Gotta, ale že toho Lunetic dokázali víc než Gott? *1* K smíchu...
    • Re: ctyri ritopichove

      jses muj clovek je dobre ze jeste existujou rozumny lidi jako ses ty *3* *4* *5*
      • Re: Re: ctyri ritopichove

        ty seš dežo *16* *16* *16*
        • Re: Re: Re: ctyri ritopichove

          strc si do prdele nebo do pici poradny jelito a neotravuj *15* *15* *15*
    • Re: ctyri ritopichove

      Holas, chválím a tleskám *3* *4* Moje řeč *3* Nejlepší příspěvěk ze všech, dokonalý. *4* *4* *4* Na ty tři píči se vykašli, jsou to nějaký zoufalý starý panny..nejspíš dost šeredný *15* *15*
      • Re: Re: ctyri ritopichove

        ty nenormale debyle krete atak podobne dal *16* *16*
        • Re: Re: Re: ctyri ritopichove

          jseš vkusná děvčička *15* *5* *9*
      • Re: Re: ctyri ritopichove

        no tak když jsme podle tebe šeredný atd...tak ty musíš být největší idiot na tomto světě buzíku jeden blbej *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
        • Re: Re: Re: ctyri ritopichove

          TO JE ÚROVEŇ!!! *9* *9* *10* *5*
          • Re: Re: Re: Re: ctyri ritopichove

            a tebe by to ne naštvalo kdyby ti tu nadával nějakej idiot? *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ctyri ritopichove

              pico smradata *15* *15* *15* *15*
    • Re: ctyri ritopichove

      jsi dementní blbec kterej je uráží byli super a ty jsi hnusnej buzeranskej b*b*č*k
      jdi někam...se divim že ještě ti to nesmazali *10* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *8* *9* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *5* *5*
    • Re: ctyri ritopichove

      Hele kámo...na Martina nenarážej nebo uvidíš!já ho mámá ráda a sice bral drogy a skupina se rozpadala ale podle mě je to dobře,že se rozpadla...protože každej nemůže dělat v životě pořád tu samou věc!!!taky mi je jich líto ale .... *5*
      • Re: Re: ctyri ritopichove

        přesně *3*
  • pekny kluci

    kluci vradte se zpatky zpivate nadherne je vas skoda mislim to uprimne je mi 38 a porad vas posloucham mate nadherne pisnicky od srce vite co to je laska vradte se prosim a rozjed te to mate na to !!!!! cau jaja!!!!!!
    • hahaha

      Nejsi normalni, nech se lecit, zamrzla pubertacko. *15*
      • Re: hahaha

        a ty jsi co kdyz rikas o 38 lete pani pubertacko???
        asi ti to v hlave trochu vrze nebo ne???
        • Re: Re: hahaha

          Ty drž hubu piczóóó! Jako si oupe vylízaná *1* ! Nechápeš asi že to ,,zamrzlá puberťačka" má bejt ironie! Krávo! *9* To asiq nemáš v hlavě v pořádku *15* takový jeblotiny *8* *15* !
        • Re: Re: hahaha

          Nech ho, ma pravdu, máš to v hlavě nějaký hnutý *15* *15*
          • Re: Re: Re: hahaha

            Twe vy dva jste upe naky magori!!!Co sem lezete kdyz Lunetic nesnasite a urazite je??Tyhle stranky jsou pro ty, kteri je maji radi!!!!Tak sem nelezte kreteni,neumite nic nez urazet!!!!
            • Re: Re: Re: Re: hahaha

              *1* pico pico pico *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *5* *16* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit