Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sbírka Lunetic

    Ahoj,

    mám velice rozsáhlou sbírku Lunetic, jsou tam plakáty, 2 stránky, interwiev a obrázky. Napište a já Vám pošlu foto.
  • lunetic

    Já je mmiiiiiillllllluuuuuuuujjjjjjuuuuu *14* *14* *14* *14*
  • -

    nevite jestli lunetici jeste hraji napiste na meil vercarichterova@seznam.cz
    *4* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kniha LUNETIC

    nazdarek...prodam novou knizku LUnETIc..vydana roku 1999...pro vic info piste na mejl lporif@email.cz *15*
  • ááá

    áááá lunetici už nebudou tancovat *9*
  • Rozhovor

    http://www.studentpoint.cz/121-fest ivaly/495-elunetic-kalhotky-uz-toli k-nelitaji/
  • kámoška martina

    ahoj vsichni taak jak fandite klukom jsou best ja vim..znam martina uz 2 roky a kluky jako vaska a alese s davidem taky nejakej patek znam....a kdyby neco komu se libi vasek tak se bude zennit kdy ste to nevedeli tak paaa...kdy neco čisla na kluky tad vam dam tak napiste paa a fandite
    • Re: kámoška martina

      Copak jsi úplně blbá?Co když toho někdo zneužije,že rozdáváš čísla?Víš,že to se nedělá,když o tom ten druhý neví?To jsi vážně tak ubohá a blbá?
    • Re: kámoška martina

      A odkud se známe?Můžeš mi odepsat na můj meil,určitě ho budeš vědět,když se tak dobře známe
    • Re: kámoška martina

      Jak může být někdo tak ubohý a rozdávat čísla,jestli ti je někdo dal,tak ne určitě abys je rozdávala,ty náno blbá
    • Re: kámoška martina

      Vždyt ona kecá,žádný čísla nemá,to by mohl říct každý *9*
    • Re: kámoška martina

      Musíš být úplně blbá rozdávat cizí čísla,myslím,že už to dlouho tvoji kamarádi nebudou *13*
    • Re: kámoška martina

      Ahoj,tady přítelkyně Martina,musím ti teda napsat,že rozdávat čísla někoho jinýho je dost nefér,nehledě když o tom nevědí.Jestli je teda vůbec máš,že?A jak se jmenuješ,když jsi jeho tak velká kamarádka,já jeho kamarádky všechny znám
    • Re: kámoška martina

      Ahoj,to by jsi neměla dávat čísla,já znám kluky dost dlouho,abych věděla,že se jim to líbit nebude
    • Re: kámoška martina

      Ahoj píšeš že seš kamarádka kluků a že na ně máš čísla..Dala bys mi na ně čísla?? *3* Byla bych ti moc vděčná *3* A předem děkuju za odpověď
      • Re: Re: kámoška martina

        dyžtak mi je taky napiš na meila děkujuu *3* *3* (ty čísla)
    • Re: kámoška martina

      Čauky četla jsem že máš čísla na kluky nemohlas bys mi proím nějaké čísla poslat. Děkuji předem a jestli to nepůjde tak se nedá nic dělat ale stejně děkuji. Mám je všechny moooc a moooc ráda.
    • Re: kámoška martina

      prosím napiš mi ty čísla taky na maila díky moc maruska4556@seznam.cz
    • Re: kámoška martina

      Jak jste to mysleli s těma číslama????já bych je brala!!!
    • Re: kámoška martina

      Ne, že by to od tebe nebylo hezký to je, ale taky mi to příjde docela blbý když je nějakej ten pátek znáš, tak víš jestli by z toho byli nadšení, já bych řekla, že moc ne, kor teda David...
    • Re: kámoška martina

      emh mno čísla by se hodily, ale nedáVEJ________jEštĚ BY si mUSelI MěnIT Sim-kartu-_____kOlIK lIDí by jim psalo:D:D:D *3* *13* :D xd
    • Re: kámoška martina

      Ahoj,jak se máš.CHtěla jsem se optat píšeš že máš čísla na kluky, napíšem mi je.Předem díky za odpověd.Lucka.boom88@seznam.cz *4*
    • Re: kámoška martina

      Ahojky, jak jsi to myslela s těma číslama?
  • Jsou nejlepší!!!!!

    Já Lunetiky naprosto zbožňuju*14* , poslouchám je celých těch 10 let, jestli se nedostanu na jejich koncert tak mě asi klepne *9* Strašně miluju třeba Cik-cak, Ať je hudba tvůj lék, *14* Vážně nekoukej, S tebou....jsou fakt nejlepší o čemž svědčí i to, že ačkoliv je to 10 let mají pořád tisíce fanoušků, kdo může říct to samý...... *3*
  • Kozárky

    Tak co lidi, kdopak jste si na ně vyjel do Kozárovic??
  • ..

    Ježiš, já je uupe zbožnuju..!!Je to nejlepší skupina.!!Super...! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit