Přejít na výpis diskuzí

Manowar

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JuJuJujky

    Aho Miso *3* To vis ze to tam nemuzu znat,ale vim kde Bystrice je.Ja jsem zase z takove vesnice Benesov u Boskovic. *4*
    • Re: JuJuJujky

      ahoooj...no tak to zase neznám já no *4* *4* ale esi znáš bystřici tak ono je to od tamtud jen tři kilometry takže je to fakt kousííček *4* *4* a jak ty se vlastně jmenuješ?? *4* *3*
  • Jujky

    Cauky Miso,zase dekuji *14* no,ani nevim jak dlouho je posloucham,mel jsem jen par nahravek,ale co jsem scihnul nejake videa,tak jsem sehnal neco dalsiho.Jo,je fakt videt vyvoj kdyz slisis starsi a novejsi.(odkud jsi?) *7* *4* *3*
    • Re: Jujky

      ahojky nemáš zač...a je fakt hoooodně mooc poznat že ten vývoj je fakt obrovský a že se pořád a pořád zdokonalujou a fakt se jim to velice daří a jakmile bude možnost na ně jed tak nebudu váhat a pojedu..*4* ..a jinak já sem z takové malé vesničky Slavkov pod Hostýnem u Bystřice pod Hostýnem no ale nevím esi to tam znáš nooo...a ty seš z kama?? *4*
  • není

    nic lepšího, když se člověk snáží a sežene si celou diskografii. od první lp až po poslední. to jeslyšet vývoj. *5*
  • :JUJKY JUJKY:

    Lidicky,taky je zboznuju.muze mi nekdo rict kde se da stahovat jejich muzika.(napiste)
    • Re: :JUJKY JUJKY:

      ahoj no pokud vím tak je něco na : www.mp3s.nadruhou.net a nebo na :www.mp3kestazenizdarma.eu/...tak to skus *3*
      • Re: Re: :JUJKY JUJKY:

        Ahojky,dííkes,za odpoved. *3* *4* *4*
        • Re: Re: Re: :JUJKY JUJKY:

          čauky nemáš zač a pomohlo to aspoň našla si tam něco??
          • Re: Re: Re: Re: :JUJKY JUJKY:

            Cauky Miso. Nektere veci uz mam."Jo,ja zapomel,ze to nevis,ja jsem on"
            • Re: Re: Re: Re: Re: :JUJKY JUJKY:

              ahojky mno tak to fakt nevím... *4* *4*
              teda teď už jo no *4* a jak dlouho už Manowar posloucháš???...a jestli chceš třebas celý alba tak si na to stáhni program a pak přes Torrenzt tam toho majou celkem dost a hlavně to maj po albech takže s tím není tolik dřiny.... *4* ...
  • jsem do nich blázen

    dokážu je poslouchat hodiny,jsou nej...a Eric??opravdu je sexy *14* *8* ,ale i Joey,no vlastně všichni.říkám-jsem do nich blázen *14*
    • Re: jsem do nich blázen

      ahojky tak to je fajn že nejsem jediná, která by je taky mohla poslouchat celé hodiny a nikdy se mi neomrzí....a jak říkaš jsem do nich tak jako ty hodně velkej blázen *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: jsem do nich blázen

        ahoj,musím se přiznat,že ještě nedávno mi tahle muzika nic neříkala,ale -úplně jsem jí teď propadla-doma se sluchátkama u pc a přes den s mp3a to mám dvě-v jedné jenom manowar a v druhé jiné sk.manowar byl první a tak jsem měla vysoko laťku,když jsem hledala další skupiny porovnávala jsem.eric má jedinečnej a šílenej hlas-no jedničky *14*
        • Re: Re: Re: jsem do nich blázen

          hej to je fakt boží... Já sem jim propadla už v mých desíti letech a to tehdy když mi moje mamka dom donesla jejich dvd abych to skoukla.Tak já sem si to teda pustila a slyšela první pak druhou písničky a přitom sem viděla Ericka no a od té doby je fakt žeru pač sou fakt dost dobří.A proto mě taky dosti štve, že sem minulý rok na ně nejela když byli tady ve zlíně.Já sem to totiš nestihla.....A jaká se ti nejvíce líbí písnička?
          • Re: Re: Re: Re: jsem do nich blázen

            Nemůžu posoudit, jak je kdo sexy (jako chlap nemám tu správnou kompetenci...) a navíc Manowar poslouchám hlavně kvůli muzice, ale jinak máte pravdu - sou super! A tady jeden odkaz pro vás

            http://flickr.com/photos/11392109 @N03/1176382067
            • Re: Re: Re: Re: Re: jsem do nich blázen

              a tady už ste byli ?

              http://profile.myspace.com/index.cf m?fuseaction=user.viewprofile&frien dID=148280765
  • manowar

    Ahoj kdo má zájem pisněte na můj e-mail pokecáme o skupinšě *3* *3* *3*
  • manowar

    čau lidičky moje řeč Manowar jsou ta nejlepší a nejhlasitější skupina na světě a obzvlášť ERICK ADAMS ten je fakt dost SEXI *14* *14* A kdyby někdo kdo tu příde byl někdy na jejich koncertěat se mi ozve na můj e-maile Somala@seznam.cz
    nebo Megy57 DĚKUJI *4* *4* *4*
  • jsou nej

    Manowar jsou nej skupina na světě ,, hlavně Eric Adams ten je fakt good *14* *8* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit