Přejít na výpis diskuzí

Marquess

HUDEBNÍ SKUPINA 19.11.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marquess

    Já jako nevim, kdo tady o nich napsal takový kecy, který ještě ke všemu nejsou pravda!!! Ale doufám, že si to tady tohle přečte... *10* Kluci jsou SUPER!! A doufám, že jim to dlouho vydrží... *3*
  • Marquess - Sascha Pierro

    Jo a mimochodem...Marquess - a hlavně Sascha - jsou úplně super!!! Umim skoro všechny texty, ale rozumim jen nějakejm slovíčkům - ZATIM. *4* *4* *4* Jsou úplně NEJ!! Mám ještě dotaz, kdyby někdo věděl kde se daj koupit lístky na jejich koncert ( nemusí to být v Česku ), tak mi plsky písněte na mail nebo sem...Moc dík *9*
  • Marquess-Sascha

    Áááááá...nejlepší Sascha *14* *14* *14* *14* *14* a Marquess jsou nejlepší protože zpívají ve špánině(nejen v ní) ale rozumím textu... *14* *14* *3* *15* *5* *3* *1*
    • Re: Marquess-Sascha

      Ty umíš španělsky??
      • Re: Re: Marquess-Sascha

        Mno..jj umím španělsky a nevíte kdy budou mít nějaký koncert a taky kde??? *7* *15* *1* *5* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: Marquess-Sascha

          Taky se učim, ale jsem na začátku, tak mi s překladem pomáhá slovník...seš dobrá *3*
          • Re: Re: Re: Re: Marquess-Sascha

            Koukni se na www.marquess-music.com to jsou jejich oficiální stránky a dej si Tour/Termine a tam jsou koncerty, ale jsou tam jen co maj v Rakousku a Německu...měj se
  • kritika?

    Aohj, taky se mi tahle kapela líbí. Mimochodem pro toho člověka, co to psal(myslím info o Marquess).Tohle má být o nich a ne recenze na jejich adresu. Kritiku sis měl/a nechat na nějakej jinej web. *9*
  • marquess

    chlapci ste velmi dobri uz sa tesim na novu pesnicku!!!!!!! *4*
  • Marquess

    Ahojky,marquess jsou boží,ale nevim kdo je kdo. Napiště mi plsky na mail ( Lily.Lily@seznam.cz ) jak se jmenuje ten co zpívá, mocinko dekuju. čauky
    Kluci jste úúúžasnýýýý!!!!!!!!!!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Marquess

      ahojky lussy,ten hl. co zpívá se menuje marquess....a je užáááááááááááááá *14*
      • Re: Re: Marquess

        tak to je trapas vit *15*
      • Re: Re: Marquess

        Ahpj, už dlouho jsem tady nebyla, tak jsem nevěděla, že jsi mi psala a ten zpěvák se jmenuje Sascha Pierro. Ale jinak dík, že ses ozvala. *4*
  • Marquess

    Je to upa supa skupinka a vždycky bude!!!!! *14* *3*
    • Re: Marquess

      jn mazaná.....nejlepší písnička je You and not Tokio *14*
      • Re: Re: Marquess

        dobry sou vsechny ale best je la vida es limonada nebo el tres a taky el camino
        • Re: Re: Re: Marquess

          joto máš pravdu majko *4* asi jsem tu jediný kluk kterému se to líbí *14* *14* *5* *5*
          • Re: Re: Re: Re: Marquess

            už sem ve fanklubu juhúúúúú *1* *1* *1* *15* *15* *15* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit