Přejít na výpis diskuzí

McFLY

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ♥borci

    ěkoda že u nás nejsou známí..byla by pecka kdyby přijeli sem do čr...upe je zboznujuuuuuuuu a uoe nejviits je Danny Jones♥♥ *14* *14* *14* *14* *14*
  • mcfly

    Jsou nejuzasnejsi skupina nacelickym svete ja je uúe zeru:-* *14* dougie upe super klucina s cely kapely a pk danny ae plomne pste dougie nenni co dodat:D:D *14*
  • zeruu

    heeej oni nejvits pste maj tolik hitůů upe sexy všichni a nejvits danny jones heeeej ja z nich nemuuzu *14* *14* *14*
  • snzační

    *1* jsou super jenom škoda ze namam nejnovějsi CD *9*
  • McFly jsou nejlepší!

    McFly je nejlepší skupina kterou znám.Mám doma všechny jejich CD.Moje nejoblíbenější písnička od nich je Dont stop me now. *14* *14* *14* *14* *14* *3*Kdyby někdy byli v ČR určitě bych jela na jejich koncert! *14* *3*
  • škoda

    škoda že nejsou v česku tak popularní
  • Oni? Dokonaloost

    Tahle skupinka? Bezkonkučenčnííí *14* *14* prostě da best!! *15* Yo no..chtělo by to v čechách s nima nějak oživit.. *4* *14* *14*
  • super

    *14* jsou super je škoda že v česku nejsou tolik populární *16* jako tokio hotel *1* *1* *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *4* *14* *3* *3* *5* *15* *4* *8*
    • Re: super

      jo škoda (Tokio hotel Fůůůj)
      • Re: Re: super

        a víš jak skončili Tokio hotel?Už o nich neni vubec slyšel
      • Re: Re: super

        a víš jak zkončili Tokio holet?ted uz o nich neni vubec slyšet
  • Mcfly

    Upa suepr skupinka :DD *14* *14* *14*
  • Mcfly

    miluju mocinky moc mcfly a hlavne dougiecka *14* *14* *14* ssou to nej skupina na svete skoda ze vcechach nejsou znami
    *4* no ikdyz *5*
    dougie *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit