Přejít na výpis diskuzí

Monrose

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ouu yeee

    Monrose 4ever!! jsou super a ty kecy,že jsou out jsou fakt ubohý... *13*
  • Monrose Forever!!!!

    I LOVE MONROSE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • 4EVEEEER

    Monrosky jsou nejlepší na světě jsou upe boží,zbožňuju je,miluju je *14* prostě 4EVEEEEER *4*
  • Bravo

    hele to v bravu psali jen proto, že Senna zpívá duet s nějakym raperem. No a oni si kvůli tomu mysleli, že chce zpívat sólo. Ale je to blbost Senna zůstává u Monrose a (prej) jim má vyjít 6 června další singl *4*
  • jsou hafec

    *4* jsou super *15* miluji je
  • Jsou THE BEST

    tyhle holčiny mejí fakt talent,jsou úžasný nejen ve zpěvu,ale i vzhledově. Nejsem lesba,ale fakt je Upa miluju,prostě je doslova žeru.... Jsou fakt uplně úžasný!!!!!!! a taky hlavně sexy
    • Re: Jsou THE BEST

      jooo ty mi upe mluvíš z duše...mám stejnej názor...taky je miluju doslova žeru,ale to asi každá Fan...ale já prostě upe strašně že beznich ani nemůžu bejt jedinej den..semnou je to už zlý *14* ,ale jako vůbec mi to nevadí.... *14* I Love MONROSE *14* *14* und 4EVEEER *14*
  • Monrose su supeeer:)

    Podla mňa sú Monrose super a keď sa niekomu nepačia,thak načo sem lezú???Akurat zavidia,a v brave nic takeho nepisu...ak thak jedine ceské bravo,kt. tam píše aj tahk len samé kecy!!!Monrose 4ever
  • MONROSE IS THE BEST

    monrose jsou proste perfektní a kdo rika neco jineho ten lže *14* *4* *14*
  • kuba

    *14* *15* *3*
  • jsou super

    *7* nedokážu pochopit jak je někdo nemůže mít rád *8* nejsem lesba ale miluju je *9* a napište tu někdo něco
    • Re: jsou super

      Sú to Sexice ja ich milujem hlavne Mandy Capristo ona vyhrala titul najsexy žena sveta 2009 MONROSE 4Ever

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit