Přejít na výpis diskuzí

Muse

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-))

    nové album The Resistance je dokonalé! Doporučuju ♥ *14*
  • Re: Re: nové CD

    fake
  • MUSE do ČR!!

    oprava : http://www.facebook.com/home.php?#/ group.php?gid=198576255089&ref=nf
  • MUSE do ČR!!

    Ahojte lidičky máte taky tak rádi skupinu Muse tak se přidejte k této skupině na facebooku kdo chce. Mějte se. Stránka je : http://www.facebook.com/search/?q=c hceme+Muse+do+%C4%8CR&init=quick#/g roup.php?gid=198576255089&ref=nf
  • Re: The Resistance

    tak tak .. :)
  • The Resistance

    Tak pokud jde o mne, ja si musim desku poslechnout alespon 10 - 11 x, a pak tady hodim svuj nazor. Nejdriv je to treba DUKLADNE NAPOSLOUCHAT.
  • Re: kapely

    Porcupine Tree, Radiohead, Sigur Rós, DredG, Russian Circles, The Mars Volta, KTU, Dave Matthews Band, Rufus Wainwright a další...
  • Re: kapely

    Muse,Billy Talent,MCR,The Sounds,Good Charlotte,The Libertines,American Hi Fi,Mindless Self Indulgence,The Offspring,Sum 41, Evanescence, Allister, Mest, Blink 182, Papa Roach,Exilia, Yellowcard,Sugarcult, Zebrahead, Fall Out Boy, Green Day,You Me At Six
  • kapely

    Ahoj, The Resistance...super, čím víc se to poslouchá tím je to lepší...Ale mě by zajímalo jaké DALŠÍ KAPELY poslouchate? Třeba mě někdo navede na něco nového....? *7*
  • Re: Recenze novyho alba

    http://muse-love.blog.cz/0909/recen ze-na-the-resistance

    (můj blog) .. v článku je 5 recenzí .. jedna je moje .. ale to je spíše povídání .. vždy je k tomu koment takže nevybírej 3. páč je to SHIT! .. ;)
  • Recenze novyho alba

    Caute, lidi. Prosim, poradte mi, kde si muzu precist recenzi noveho alba ? ale prosim o nejakou seriozni recenzi. Diky
  • Lidi

    jak to tu vidím .. tak přibejvaj lidi .. když jsem klikla na přidání do fanklubu nebyla jsem ani 9o a teď je tu kolem 4oo lidi x) ... jen tak dál :D
  • Re: The Uprising

    já jsem 1oo% spokojená .. celé album je plné! .. určo zamířím do obchodu a koupím krásnou origošku .. IBelong To You .. je skvělá! .. ta mě dostala :D
  • Re: Re: The Uprising

    matter of opinion *5*
  • Re: The Uprising

    Názor si dělám po DŮKLADNÉM naposlouchání...takže:live mnohem lepší než z desky (bez sborového "tlesk-tlesk" a "hey"... *5*
  • Re: Re: Re: THE RESISTANCE

    Můžeš mi říct kolik procent ze všech fanoušků, kupříkladu tady na tomhle serveru má všechna alba pořízená legálně? *3* tipuji maximálně tak 10%.........
  • Re: Re: Re: THE RESISTANCE

    a kdo říkal že jsem si to nelegálně stáhla *13*
  • Re: Re: THE RESISTANCE

    No úžasný *13* seš fakt velkej fanda, když si to nelegálně stáhneš.. co by asi řekli muse.. *8*
  • Re: Re: The Uprising

    Poslechni si skladbu " I belong to You(Mon Coeur SÓurve Ta Voix)......." TO je teprv bomba *3*
  • Re: The Uprising

    Při poslechu téhle písničky mě úplně mrazilo v zádech *4* Naprosto úžasný - novýho CD jsem se skoro nemohla dočkat, ale dočkala *3* navíc vychází v den mýho svátku, takže mám minimálně dvojnásobnou radost *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit