Přejít na výpis diskuzí

Muse

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *in love*

    úúúúúžasní,perfektní snad i nejlepší..... *14* ještěže mám tak skvělé kámoše,keří mě k nim dovedli...:D věděla sem o nich,ale nebyla do nich takhle šílená...:D mám všeeecky cd a i dva koncerty... *14* *14* a stojim si za tím,že sou prostě.....skvělí!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • bohohvé !!

    muse jsou prostě božkský .nikdo na ně nemá ..a nebude mít !!!tuhle kapelu poslouchám už pěkných pár let ..a nidky mě neomrzely jejich písničky ..což u jiných kapel je dosti běžný !!!
  • muse jsou naprosto dokonalí!

    Muse jsou prostě jedineční a originální na dnešní hudební scéně. mají úžasnou melodii a matthew tomu dodá to "něco" se svým charismem a hlasem. totálně jsem si je zamilovala a jsem aji ráda že nejsou u nás tak populární, aspon se nestanou komerčními /u nas je mozny vsechno.../
    U me naprosto vedou vsechny písnicky ale tak nejvic - bliss, unintended, supermassive black hole a new born...
    jsou prostě úžasní...jedinecní...
    konecne kapela kterou nesrthl proud dnesni moderny a jdou svoji vlastni cestou! *3*
  • kde ich zoženiem??????

    Tá skladba New born je fakt perfektná. Doteraz som o tejto skupine ani nepočula, ale vypočula som si ešte jednu skladbu na nete a oni sú fakt super. Len tá New born mi neišla stiahnuť, ale aj tak by som chcela toho viac a nechce sa mi to sťahovať. Nenapálite mi to niekto? Zaplatím vám. Dík. Ozvite sa mi na mail.
  • Muse

    Muse jsou ta nejlepší skupina na světě!!Jejich písničky bych mohla poslouchat pořád a pořád a pořád.....Matt je úžasnej zpěvák,kytarista,pianista,textař a skladatel. *1*
    • Re: Muse

      přesně tak!!!! na Matta NIKDO nemá!!! *4*
      • Re: Re: Muse

        Eva&Vašek is da BEST!
        _________________________
        S ouhlasim, MUSE jsou dobrá skupina, sice v ČR nejsou moc populární, ale mě to nevadí, rád je poslouchám a jsem jim věrnej od tý doby co jsem slyšel nej song všech dob NEW BORN, nebo Plug in Baby.. a dlaší, všechny písničky maj něco do sebe *5*
        • Re: Re: Re: Muse

          fuj..fuj,jeto strasne ho poslouchat
          *5* *15* *16*
          • Re: Re: Re: Re: Muse

            mas pravdu muse jsou hnus a vzdycky byl je to teplous *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Muse

              Co to meleš svými stydkými pysky ? Evidentně jsi jedna z těch, co nosí supercool tričko s tím megaůžasným nápisem "I´m big vagina" a myslí si, jak jí to sluší...(jak pitce uši)
          • Re: Re: Re: Re: Muse

            omg co to meleš ty demente !!! *16* Muse sou úžasný tak si je neber do huby nic si nedokázal za to oni joo!tak se di schovat! *9* *9* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit