Přejít na výpis diskuzí

My Chemical Romance

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
531 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dle očekávání...

    Pondělí 4. července 2011 Rock for people - Hradec králové. Prosím.
  • NME Awards

    Yea :) MCR vyhráli první cenu za nejlepší video a za nejlepší mezinárodní skupinu :) Congratulations ^^♥
  • Re: Re: texty

    Mozna bych věřila ,že mu s tim někdo pomaha,ale rozhodně ne Bobr.To by Gee musel klesnout fakt hodně hluboko *9*
  • Re: Re: Re: Re: Re: mcr u nás

    Jj ty novy jsou taky dobry *1*
  • Re: Re: texty

    Ne...píše je sám...nepotřebuje pomáhat od mimina :D
  • Re: texty

    Hele já nevim jestli to píše sám (to spis ne) ale cetl sem že s psaním Na Na Na mu pomáhal Justin Bieber... ://
  • texty

    zdravím, chtěla bych se zeptat, nevíte, jestli si Gerard ještě pořád píše ty nový texty sám, nebo jestli už to píše někdo jiný? dík za odpověď *3*
  • Re: Re: Re: Re: mcr u nás

    pčesně.. x) starší se mi taky líběj víc ale ty nový taky ujdou :)
  • Re: Re: Re: mcr u nás

    Mě se teda DD libi daleko vic než The Black Parade(asi nejdhoši album) jinak mam nejdradši jejich starši tvorbu *1*
  • Re: Re: mcr u nás

    Škoda že mi ten odkaz nejde otevřít...
    Kdyby přijely... byl by to můj největší hudební zážitek v životě. 2007 jsem je prošvihla - doteď si to vyčítám... škoda jen že teď...
    ... nemáte občas pocit, když tak posloucháte jejich novou produkci..., no zkrátka, není vám trochu smutno? Nevím, jak s tím žijí ostatní, ale možná nejsem jediná, kdo má pocit o velikém úpadku. Zkrátka škoda že jsem na nich nebyla, když jim na bicí hrál bubeník, a hudba byla hudba... Co říkáte?
  • Re: Re: Co?

    Dik
  • Re: Co?

    myš *4*
  • Re: Co?

    myš:D
  • Re: mcr u nás

    http://www.youtube.com/watch?v=jHwb rDKOZjA

    'Frank come to Prague!'
    říká tam, že tu byli jen jednou, že měli jeden den volnej a tak se tu procháeli a že by tu chtěli v 2011 koncertnout
    na jejich stránkách nás ale ještě nemaj..:/
  • mcr u nás

    Četla jsem reportáž z koncertu myslím že z Berlína a Gerard tam řikal že by měli v roce 2011 navštívit i naši malinkou zemi.. *14* Nevíte o tom víc? *7*
  • ...

    Máj Gerárd, proč tu píšou anti fanoušci?
    To nemaj nic lepšího na práci, a proto se serou do nás, normálních lidí?
    Radši byste si měli pustit Eminema a jít klidně skákat na ulici, né na tuhle stránku.
    A hlavně: Kalhoty dolů!
  • Co?

    Nevíte někdo co to ma Gerard na hlavě za masku(to je kočka nebo myš)v klipu k NaNaNa *7* *7*
  • help

    aaa *9* mě nejde dostat se na oficiálku....objeví se mi tam Tv bo co to je a asi je chyba ve mě, ale ja vazně nwm jak se dostat dál *15* poradte někdo pls *9*
  • Re: :-(

    *9* *9* *9*
  • :-(

    Bob,odešel prý kvůly neshodům jakým stylem hudby by měly MCR pokračovat,a po několika drsnějších hádkách se shodli na tom že bude lepší když Bob Odejde..
    Zatím žádného jiného bubeníka nemají a snad ani jiného nehledají..
    Dobrá zpráva je že MCR vydali další desku která by měla vyjít asi začátkem října-listopadu
    *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit