Přejít na výpis diskuzí

Olympic

HUDEBNÍ SKUPINA 19.11.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gram.desky

    zdravím vás všechny mam k prodeji Lp Olympicu Ptak Rosomák rok 1969
    12 nej-1976
    když ti svítí zelená-1988
    V lucerně-1982
    25 let-1987
    Marathon-1977
    Ulice-1981 nabídněte cenu za kus díky *4*
  • Tady je Olympic

    Oprava"Dej mi víc své lásky"
    Marta Jandová a sk. Die Happy
  • Tady je Olympic

    Olympic bigbeat až po rock.Výborná
    kapela.Petr Janda jako lídr jsou
    pořád bezva." Má drahá dej mi víc",
    Želva,Vrba,Otázky a atd.Pavel
    Chrastina.Mirek Berka,Jiří Korn.
    Jeho dcera Marta je nadějná zpěvačka
    i se sk.Happy.Duet otec a dcera
    prostě výborný.Na rozhlasových vlnách,
    hud.studiu Petra Jandy,jevištní koncerty.
    S Úctou!
  • schaním

    Lidi potřebuji poradit , jak se jmenovala deska na které naši zpěvaci nazpívali písničky Olympicu k jejich 30 výroči např. Alkehol - Okno mé lasky, 13. století Karneval atd. Díky všem za pomoc.
    sms 720503736

    Richard
    • Re: schaním

      Richarde ta tributni deska se jmenuje,DEJ MI VIC...OLYMPIC.Hraji tam kapely Kabat,David Koler,John Dovani,Alkehol,Arakain,Plexis,Shalom,Mercedes,Hagen Baden,13stoleti,Zluty Pes,Vitacit aRapmasters,doufam ze te ma zprava potesi vyslo to v roce 1992.
      • Re: Re: schaním

        Děkuji mám k té desce sentimentalní vztah
        ještě jednou dík teď jí jen sehnat RICHARD *4*
        • Re: Re: Re: schaním

          Ahoj lidičky tak jsem shaňel tu desku a nikde jí nemají neví nekdo jak a kde jí sehnat . Předem děkuji R. *9*
  • seniorka

    Olympic mám ráda od svého mládí, teď je mi 60 let. Je to skupina, která oslovuje spoustu generací a u nás v každém případě nejlepší. Mě se v hudbě líbí široké spektrum, ale více tíhnu spíše k tvrdšímu rocku. Olympic nemá u nás konkurenci a mají stále můj obdiv. Fandím a budu jim fandit stále. Eva.
    • Re: seniorka

      Olympic poslouchám od mala ato je mi 40 let.OLYMPIC je nejlepší kapela, jen škoda, že rádia hrají pouze hity a tak ostatní si myslí že nic nového nemají. Na hudebních tv stanici očko nebo mtv nehrají ani jednu jejich písničku. prosím odpovězte.Děkuji moc s pozravem MILOŠ ze Zdic u Berouna. *14*
      • Re: Re: seniorka

        Ahoj, je 33 let a Olypic poslouchám od tý doby, co v Brně bývali mírové slavnosti. Jednou mě bratránek vzal až na podium. No a nějak mi to zůstalo do dnes. S těma rádiama je to mizérie. Já třeba občas volám písničku na přání do kiss a oni to vůbec nevedou, musím nechat hrát Kabáty. Dost mi to vadí. Nyní jsem začal poslouchat jiné rádio a tak aspon občas něco zaslechnu.
  • Olympic

    OLYMPIC je ma nejoblibenejsi skupina a jestli nekdo napise ze je fuj ,tak na to jsem haklivej.Pavle Jany nikdo ti OLYMPIKY nevnucuje a jak by se libilo tobe kdybych napsal o tve oblibene kapele ze je fuj.Nehodlam o tom diskutovat a takovych lidi co se jim OLYMPIC nelibi takTas ty posilam do p....e.Tak priste radsi nepis kdyz tomu nerozumis.
  • koncert

    olympic super,pár chvil jsem se vrátila do bezstarostného mládí....Pánové díky ....*14* *3* *3* *14* *1*koncert se vám povedl tak kdy bude další.....třebíč....
    • Re: koncert

      Mila divacko ,take jsem byl v patek 23.5.2008 v Trebici ve foru na OLYMPIKACH a souhlasim s Vami ze koncert byl super a take bych byl rad kdyby Olympic jeste nekolikrat zavital do Trebice.
  • Olympic

    Olympic je vynikající kapela. Pro mě je to nejlepší kapela na světě!!! *14*
    • Re: Olympic

      Olympic je super kapela.a žádná jiná se jí nemůže vůbec rovnat.pro mě je Olympic prostě nej,nej,nej,neeeeeeeeeeeeej kapela.
  • fůůůůůůůůůj

    fůůůůůůůůůůůůůůj *14*
    • Re: fůůůůůůůůůj

      Debile.... *13* *10*
      Co jsi dokázal ty.... *7* *9*
      Tak maximálně si pod peřinou každý večer leštit šaška... *1* *9*
      Fůůůj jsi ty a celá tvoje demen@tní rodina.... *1* *9*
      • Víš co Alexo? Ty jsi debil, tvoje rodina je dementní a navíc ty jsi snad něco dokázala, že ze sebe děláš machra?!
      • Drž hubu nebo ti ji urazím a budeš se divit!!! Olympici jsou totiž fůůůůůůůůůůůůůůůůj!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit