Přejít na výpis diskuzí

Panik

HUDEBNÍ SKUPINA 1.2.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hnus

    je to super skupina... a těm jejich manažerům bych nakopala... za to, že museli spát na podlaze, nedostali pořádný pokoj a ani peníze...fakt hrůza
  • Sou nej!!

    Ty jo já je zbožňuju..boží písně a sou k sežrání!!!Hey....MJUje *14* *14* *14*
    • Re: Sou nej!!

      Myslíš ty z alba Niemand Hort Dich ?? :D:D JOoo ty taky miluju :D:D
  • překlady písní

    jestli sháníte překlady do češtiny jejich songů, tak jukněte na http://www.ujdeto.cz/lyrics/ až vydají album, tak tam pár překladů ještě přibude *1* papa
  • ta podoba

    hej viděli ste někdo film Eragon?? Možná špatně vidím, ale David se strašně podobá Murtaghovi *15*
    • Re: ta podoba

      ale tak kapku jo, když sem se na to koukala tak sem o tom taky přemýšlela:-)
  • ??

    hej, zdá se to jen mě nebo tak nějak upadají?? vůbec o nich nejde slyšet.. *9*
    • Re: ??

      To víš, jsou zavřený ve studiu, nemaj čas na nic jinýho, než na dolaďování CDčka.... chtělo by to nějakou aféru *1* *9*
      • Re: Re: ??

        no.. ale to CD taky už slibujou pěkně dlouho... s tou nějakou aférou souhlasím. Dyť já pomale ani nvm, že žijou!
        • Re: Re: Re: ??

          No jo, provokatéři to CDčko slibují už bůhvíjak dlouho a ono nic :D Nás chtěj fakt naštvat, ne? xD
          • Re: Re: Re: Re: ??

            ale nejsou jediný kdo takhle provokuje, třeba Cinema Bizarre už několikrát odložili cd.. původně mělo být v květnu a teď až v srpnu.. *10*
  • *5* *5* *15* *15* *1* *1*
  • Nechápu

    Panik nejsou špatná skupina ae neuvjeřitelně mi nas*alo to , co tady píšete oo Killerpilze ..! Proč ste tak zlý ?
    Každej z nich hraje něco jinýho a jestli je nemáte rádi tak o nich přístě vůbec nemluvte .! *8* *9* Děkuju
  • ????

    Kdyby někdo věděl kdy majou byt v roce 2009 v čr tak my pls pidnete na meil ju diiky moc :-*
    • Re: ????

      Jestli to chceš vědět co nejdřív a 100%, tak se dívej na www.panik-musik.de - jejich oficiální stránky a nebo českej sqělej blog o nich - www.panik-musik.blog.cz ... Maj tam aji překlady různejch zpráv a tak podobně... Pak ještě promakanější najdeš na nevadatan.cz ;)
  • jůůů

    Hej lidi mam pisnicky z noveho alba medine tak kdo chcete tak mi pisnete na meil Martule77@seznam.cz ju
    • Re: jůůů

      Ty kopyto, máš asi jiné cd *1* *15* ´Doufám, že se toho céda dožiju, protože to už je do nebe volající *8* best skupina *14*
  • Milujuuu

    Ahoooj hej prosim prosim kdybyste nekdo meli stranku kde se daji objednat nejaky obleceni nevad tan nebo uz PANIK tak mi to pls napiste na meil dekujuu mooc *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit