Přejít na výpis diskuzí

Part Six

HUDEBNÍ SKUPINA 9.4.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nový příspěvek ke skupině Part Six.

    Neznám skupinu Part Six ale mohly by to dát v televizi na primě. *14* *4* *8* *9*
  • I love Jessie versus Part six

    Jo ale víte o tom že Jessie není jenom Jessie Barthel on má 2 jmená je to takhle Marc Jessie Barthel jo a jinka L.A se jmenuje Lemar Ali (L.A) a Marc se jmenuje Marc.J a basti není jenom bastián theurich ale je Bastian Manfred Theurich ........... *14* *14* *14*
  • part six

    vite o tom ze part six budou na jetixu ale este nemi upresnen cas
  • twl!

    jako viděli jste tu fialovou fotku toho.. Jessiea Barthela? úplně jsem se lekla, je jako Chris!! Bože.. já nevím, ale přijde mi, že ps trošku us5 ♥ kopírujou.. ://
    můj názor..
    tady je to foto:
    http://foto.osobnosti.cz/jes sie-barthel-74585
    *7* *7* *7*
  • jsou jedineční

    je to nejhesčí skupina,kterou znám! *14* *3*
  • PARODANTI

    Co to má bejt?!?!?!?!? Takovyhle parodovani?!?!?!?! Na Us5 v zadnym pripade nemaj!!!!!!!!!! A Chris je mnoooooooooooooooooooooohem hezci a sladci nez tenhle opicak Blejessie !! CHRIS 4EVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER :o*:o*
    • Re: PARODANTI

      US5 jsou hnusnýý .. sorry ale jsou jak buzíci .. !!!
    • bastian theurich

      hlly sa va salu boys bastian theurich 18
      I Love you a toi mon deau bastian theurich un girl de 18 jessie I Love you
      jessie292007@hotmil.com
    • Re: PARODANTI

      Hele nesrovnavej je už s us5.chris od tama odesel mela jsem je taky rada ale chris mne sklamal.part six nejsou špatni.a mimochodem Basti ma s chrisem hodne společnyho. *13*
  • Božínku !P

    Noo, Abych pravdu řekla - Us5 - jsou jabka a tohle sou hrušky - nemíchejte je k sobě - obojí spou v něčem dobří, ale v PS je víc "nehezkých " spíš líp zpívají !) Ale v US5 - jde hlavně o vzhled a tanec ... těžko říct, co je lepší !)
  • Part six

    Jako nevim co deláte,dyt tyhle dve skupiny sou uplne jiný..v part six máte 3 blondáky a proste nevim co resite xD Ja si myslim ze co do part six prisli jeremy a chris je to krásný složení,a rozhodne nejsou hnusný teda xD
  • Jak jsem na ně přišla?

    Víte jak? Přez Šťastnou 13 *4* já jí nesnáším, ale na obálce je Nina Dobrev a Paul Wesley, tak jsem si jí vyjímečně koupila.. no a tam byli.. rozhovor.. jako nejsou špatní, ale prostě us5 jsou oni.. budou to rozepře, kdo je lepší, a kdo koho kopíruje, ale každej je jinej, s jinou hudbou tak se věnujme tomu svýmu, né? Jinak moje nej od nich je Drive so far, děsně krásnej song *14* *3* *1*
  • Part Six

    tak Part six je docela super skupina,ale moc jí lae neznám.Ale to nevadí,jsou hezcí a příjemní kluci na pohled tak super *14* *14* *7* *15* *8* *8*
    • Part Six

      hlly sa va n you boys jessie d'Lan tim orry maxme chrin part six fan Club fan de vou girl jessie 18 my--love you my love you a toi mon deau boys bastian theurich 18 love jessie 18 part six cool
      school boys fan Club part six hllyoodw
      USA ok oui cool I Love you bastian theurich oxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxox
      a vou part six
    • Re: Part Six

      cusky tady zdeněk jsou celkem ok nehrají špatně jsou jak říká lucinka hezcí a prostě fajn ahoj. *14* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit