Přejít na výpis diskuzí

Rangers

HUDEBNÍ SKUPINA 14.6.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím že Neplač malá
  • Členové skupiny

    Na www.osobnosti.cz jsou profily Antonína Hájka, Milana Dufka, Jana Vančury a Jiřího Veissera. Mrkněte se.
  • Zvednete kotvy

    Nevíte na jaké stránce je písnička zvedněte kotvy na stahnutí *7*
    • Napiš do omniboxu: https://www.onlinevideoconverter.com/success?id=g6j9a0b1a0b1b1d3
  • sháňka :)

    Ahooj nevíte prosimvás někdo jak se jmenuje od nich písnička ZUZANA v originále? :D dyžtak předem děkuju :))
  • pozdrav z Kutné Hory

    ahoj všichni, zdravím z Kutné Hory, skupina Rangers patří k mým favoritům, držím palce, ať to klukům z Rangers ještě dlouho vydrží. Jsou skvělí... :-)
  • Rangers

    Skupina Rangers (Plavci) byli a jsou stále moji favorité již od mládí. Jen je velká škoda, že již dva členové skupiny nežijí.Po úmrtí Antonína Hájka už to prostě nebylo to pravé ořechové. Měla jsem ráda jeho hlas a písničku "Kopej hrob můj" nikdo nezazpívá jako to uměl on.Nezapomenutelný je i hlas Milana Dufka a samozřejmě výjimečný hlas Jana Vančury.Taková skupina už jen tak nevznikne.Jejich písničky jsou krásné a nezapomenutelné.Velice pěkné texty, jaké dnes už málokdo umí dát dohromady.
    • Re: Rangers

      ja jednu skupinu co umí dát tak pěkný songi dohromady jmenuje se green day a a jakmyle si je poslechnete zapomenete na ty starý plešatý vykopavky.
    • Re: Rangers

      Také má hudbu Rangers rád. Mám několik jejích desek a zatím jsem navštívil pouze jeden jejich koncert. Nicméně budu-li mít příležitost, rád opět zajdu.
  • jtj

    Rangers sou upe neeej!!!kdo ste je neslysel ste upe zaostali,pze se na ne sqele tancuje tšeba hip hop,r&b...neznam lepsi skupinu!!!Jooo!!!Rangers do toho!!! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit