Přejít na výpis diskuzí

Rangers Band

HUDEBNÍ SKUPINA 8.10.2008 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hnus

    Skupinu Rangers znám detailně od jejich vzniku, znám všechny píšničky, znám každé slovo i notu z jejich tvorby. Když do skupiny přišel Kaleš, byl to přínos díky jeho hře na kytaru, ovšem ten paskvil co hrají tihle hoši, s tím tlustoprdem co falešně volá do mikrofonu, banjistou, který ani nezpívá a navíc šišlá a tzv. čtyřhlas je každý o tón jinde, hrůza a hnus. Milda a Toník se obracejí v hrobě co z jejich krásných písniček tahle parta šílenců udělala. Kluci rozpustte to. je to HNUS.
    • Re: hnus

      Není třeba poslouchat co se nelíbí.
    • Re: hnus

      *3*
  • Rangers Band.

    Já jsem zatím koncert této skupiny nenavštívil, viděl jsem akorát nějaké záznamy na www.youtube.com. Vím, že už to nejsou Ti staří dobří Rangers, ale nejhorší to také není. Mimochodem, kromě Rangers a Rangers Bandu ještě údajně existují New Rangers - Ti vznikli z jihočeské skupiny Šance, když se s nimi spojil ex-Ranger Jiří Veisser.
    • Re: Rangers Band.

      Jirko, pan Vančura odešel z Rangers v roce 87 a pan Veisser v roce 99 a kapela šlapala až do"tragického" roku 2005 s Milanem Dufkem,Janem Podjuklem,Jiřím Kalešem,Lubošem Řehákem,Mirkem Říhoškem a Maxem Presserem a nikdo proti kapele nevystupoval nijak negativně.Kapela dělala nové věci a žila a bavila své posluchače.Nevím kde byl pan Vančura celou tu dobu, ale rád se s touto kapelou počal někdy v roce 2000 občas předvádět...,dnes po nich plive a sám se delegoval do pozice věčného a jediného Lídra Rangers-Plavci.Přes to si myslím,že všechny "tři Rangers" kapely dělají muziku Rangers určitě dobře a v každém případě si zaslouží být původní členové kapely do roku 2005 na desce cti původní skupiny Plavci /Rangers/.Ti ostatní kteří jsou novou součástí historie kapely si to ještě musejí zasloužit. *5*
  • Rangers jako zamlada

    Tak jsem byl na koncertě Rangers, víte těch co dali dokupy Honza Vančura a Mírou Řihoškem. A výsledek? Skvělé. Samo, Milda a Toník chybějí, ale oproti tomu co przní Rangers band, no není co srovnávat. Tak příznivci téhle muziky, poslechněte si sami. Rangers jsou tady. Škoda jen, že do téhle party se ještě nepřidá Tomášek a Veisser. *4*
    • Re: Rangers jako zamlada

      no a škoda,že také nevstane z mrtvých ,/se vší úctou k nim / pan Hájek a pan Dufek ale ti by se z toho, co tady po nich zbylo v podobě komerční války , leckdy zblili.co myslíte...přátelé.
  • Tak nevím

    Standa

    Co je to tady za stupidní názory? Ten člověk snad nemá hudební sluch. Kde jsou ty strašné vokály třeba v této písničce? http://www.youtube.com/watch?v=nwRU yMPwh7o
    Stan reaguje:
    22.9.2009 (23:35)X

    Tak pane Stando, já jsem tady na tom fóru ten, který píše pravdu o té šílené partičce. A je pravda, že jsem už ani psát nechtěl. Kde jsou ty doby, kdy se říkalo, že co Čech, to muzikant. Když si poslechnu ty hrůzy v šílené soutěži lidiček co volají do mikrofonu na stejně šílené stanici Nova, je jasné, že lidi neslyší ani ty hrůzy co nám skupina Rangers Band předvádí. Na Vaše doporučení jsem si kliknul na odkaz, no a... problém je v tom, že já tu písničku znám s jiným nechybným hlasem. Je pravda, že v tom co nám předvádí tahle partička, slyším asi tucet hrubých chyb, ale asi to patří k tomu lepšímu co ta partička dělá. Musím ovšem zapomenout na to, že telecí hlasy jsou telecí hlasy a hall to přeci jen trochu vylepší. Kouzlo bývalých Rangers bylo právě v tom, že základní trojhlas byl z hlediska barvy a výšky hlasu téměř dokonalým souzvukem. U téhle partičky je to sbor hlasů, které nekorespondují. Ovšem ta hrůza teprve přišla. Jen namátkou jsem kliknul na písničku Vysočina, kterou se mimo těchto neumělů jal prznit i syn autora Marek Dufek. Teda ta hrůza, co ti kluci předvádí na pódiu za peníze hloupých lidí, to je opravdu drzost. Nedivím se ani, když pan Marek Dufek řekl, "kluci tu standardu Rangers třímají bezvadně", s jeho hudebním sluchem a hlavně jeho zpěvem ( nebo co to bylo) se musí opravdu zdát každý, kdo vyloudí alespoň jakýkoli tón jako špičkový zpěvák. NO a narozdíl od těchto neumětelů jsem si byl poslechnout ty druhé Rangers - Plavce. To bylo jiné kafe. Ne nejsem jimi placen. Prostě oni zpívají daleko daleko lépe. K původním Rangers jim sice také cosi chybí, ale alespoň zpívají čistě. A tak pokud jsou tady nějací pokračovatelé rangers, tak jsou to právě jen Rangers Plavci. Víte co, nevěřte mi a poslechněte si je sami. A posudte. Váš Stan
    • Re: Tak nevím

      Asi bych také nevolil taková ostrá slova.. Lidí, co si zajdou poslechnout country hudbu, je jak šafránu.. Pravidelně tam vídáme známé tváře, a v tom je potřeba hledat i důvod, proč pan Dufek ml. jde na koncert, a i s nachlazením vyleze na pódium a tu jednu oblíbenou písničku si s nimi zazpívá. Nikdo mu nemá za zlé, že to nemá kdovíjaký hlas, a zapomíná občas nějaké slovo, jde tam spíš o tu atmosféru a o zavzpomínání na jeho otce, protože jak jsem předeslal začátkem příspěvku, lidé poslouchající country, jsou jedna velká rodina, takže tak nějak nechápu, proč tady leješ pivo z voken. A ještě bych rád věděl, kde můžeme slyšet tvé nahrávky??? :)
    • Re: Tak nevím

      Pane Fojt ,tu vaší fiktivní adresu na Youtube http://www.youtube.com/watch?v=nwRU yMPwh7o
      ..jsem nenašel škoda ,mohl Vám možná někdo dát za pravdu.Jinak všechny nahrávky Rangers bandu na Youtube mám pocit jsou živé a podle toho by se měly posuzovat to snad Stene víte, jako muzikolog samouk.
    • Re: Tak nevím

      Kdyby jsi chválil všechny tři odnože
      Plavců ,tak by jsi mohl chodit i na jejich koncerty zadarmo.Zvaž to....
  • Vážení,je velkou pravdou to,že co odešel do hudebního nebe Milan Dufek,tak se skupina Rangers nedokázala znovu postavit na vlastní nohy.Byl jsem se podívat na jejich koncert asi před dvěma lety a byl jsem velmi zklamán a to tak,že jsem v polovině koncertu musel odejít. Zdálo se mi,že tito hráči nemají v sobě žádný náboj a to ani jako hráči a ani jako zpěváci.Já jsem tuto kapelu v dobách její největší slávy zbožňoval a dokonce jsem se s nima co by 17-ti letý mladík setkal v hospodě u piva.Bohužel musíte uznat,že Rangers skončili v roce 2005 a toto jsou jen odnože a dost špatný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit