Přejít na výpis diskuzí

Rise Against

HUDEBNÍ SKUPINA 15.6.2007 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rise Against

    nejelpší skupina :).. mají nejhezčí songy a strašně moc se jim povedlo album
    The Suffer and The Witness

    *3*
  • Appeal To Reason

    Skělý album, doufam že těch alb bude časem o dost vic.... *4* , btw. nejlepší song je Ready to fall
  • New album

    tak jakej názor máte na nový album? mě osobně se mooc líbí,i když některý písničky bych vymazala.. *3*
  • Rise Against sou nejlepsi

    Chtel bych jenom řict ze neznam lepší kapelu než je Rise Against libi se mi jak jejich hudba tak jejich postoj k ruznym politickymci jinym problemum rise against jsou proste nepostradatelnou soucasti meho sveta a jsou pro me tim skvelejsi ze se neboji povedet svuj nazor nebo se necemu postavit protoze kdy by nebyli oni lidi by si tolik nevsimali problematiky okolo np. zabijeni zvířat nebo toho ze amerika ovlivnuje skoro cely svet vetsinou proti nasi vuli rise against sou proste nejlepsi a uz se tesim az budou mit nejake turne a udelaji si zajizdku do ceske republiky *4*
  • znáte něc0 lepšíHo ?!

    absolutně nejlepší skupina co sem kdy slyšel.... http://www.riseagainst.com,kdyby jste někdo měl zájem si se mnou o této fantastické skupině,jsem na
    ICQ : 469-120-436 .... Čaw!!!
  • nové album

    Appeal to reason jasně předčí zatím všechny vydaný alba Rise against.I když the Sufferer and the Witness je taky výborný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit